Škoda že už v minulých voľbách nedostali degresívci tých 926 chýbajúcich hlasov. Teraz by už mali za sebou účasť v "najlepšej vláde" a už ani pes by po nich neštekol.
Škoda že už v minulých voľbách nedostali degresívci tých 926 chýbajúcich hlasov. Teraz by už mali za sebou účasť v "najlepšej vláde" a už ani pes by po nich neštekol.
Ak by sa tam dala kúpiť diplomovku tak aj tam.
Teraz, alebo v tom čase?
Nikde som sa nedočítal že v tej dobe zakazovali kone alebo drožky.
Denník Pravda by sa už mohol premenovať na AntiRepubliku. Toľko negatívnych článkov o Republike čo tu za týždeň "krvopotne vypotila" ABM som tu nečítal hádam za posledný rok.
Keď to tvrdí certifikovaný idiot tak to bude určite pravda.
gumeného káčeríka deťom do vaničky na hranie
Nie, príkaz znel jasne: Muž s koženou brašnou nesmí projít!
zabaľ si chobot aj s kladivom do dúhových tangáčov a bež na nedeľnú prechádzku po vašej osade
vadia mi dementi vo vedení štátu, a ty tiež
Gól bude až potom keď politickým neziskovkám sa stopne prívod peňazí zo štátneho rozpočtu.
Pozri sa do zrkadla - tam ho uvidíš. A čo už si bol podať to oznámenie o trestnej činnosti?
Tie ostatné strany hľadajú iba doktorov vied s IQ nad 150?
veď keď sa ti nepáčia, tak ich nevoľ. Načo sa tu zavzdušňuješ?
píše jednostrane
Asi mu imponuje Boris Oplodňovač.
Ak máš nejaké poznatky o trestnej činnosti kohokoľvek (vrátane Šuju) tak ich poskytni OČTK (vraj im rozviazali ruky). Ak nie, tak láskavo drž hubu.
Čo konkrétne v jeho príspevku nepovažuješ za pravdu?
takže keď Suja, Uhrík zmenia názor a poprípade aj stranu tak je to prejav prospechárstva.
Ak to urobia takí géniovia ducha ako Naď, Hlina, Šimečka to je potom čo?
Odporúčame