Kde si prišiel na to že ženy alebo farební nemajú rovnaké práva. V čom sa ich práva líšia?
Kde si prišiel na to že ženy alebo farební nemajú rovnaké práva. V čom sa ich práva líšia?
Neviem ako to vidia dezoláti, žiadnych nepoznám. Nespomínam si že by som niečo písal o povinnosti dávať.
Nemáš strach otvoriť chladničku aby z nej nepozeral Kremeľ?
Veď práve eurofondy sú tou najsilnejšou zbraňou EU.
Neposlúchaš? Nedostaneš.
Podľa tvojej logiky ak niekto nesúhlasil s vytvorením samostatnej SR tak nemá čo sedieť v NR SR po 01.01.1993?
EP je parlament, tak by mal odrážať názorové spektrum občanov/voličov jednotlivých štátov EU. A v týchto štátoch neexistuje len eurohujeri ale aj euroskeptici ktorí majú takisto právo byť v tom EP zastúpení.
Aha, v EP majú byť samí podporovatelia EU aby tie nezmysly išlo ľahšie pretlačiť do života?
Je to to isté, len výsledok môže byť rôzny.
Ľudské práva garantuje Ústava SR a Európsky dohovor o ľudských právach.
Prečo ti chodí jeho bývalá žena po rozume?
V hospicoch a DSS-kách sú tiež voliči.
PS a Smer to sú dve strany tej istej mince
Blábol je tvrdenie že : "NATO je obranná organizácia chrániaca svetový mier" ?
To netvrdím ja ale NATO-podporovatelia.
Náčelník Pionierskej Skupiny Šimečka ktorý sa do funkcie podpredsedu EP vyškriabal ako asistent (podržtaška) bývalého smeráckeho poslanca Borisa Zalu určite vytiahne Slovensko z Igiotovho marazmu.
milujem keď PS v prieskumoch rastie a pri voľbách pohorí - ako minule
Tak to dopadá keď voliči volia podľa svojej alergickej reakcie.
Ale veď NATO je obranná organizácia chrániaca svetový mier. Tá by určite niečo také zo strany svojho člena nedopustila.
Neobsadili nás Rusi ale vojská VZ ktoré tvorili: ZSSR, Poľsko, Bulharsko, Maďarsko a NDR.
Na vstup do NATO sme referendum nepotrebovali. Prečo je potrebné na vystúpenie?
Až nato že v tom NATO sme spoločne s Britániou, Nemeckom, Francúzskom a Talianskom ktoré nás v tom 1938 tak dobre podporili.
NATO nezasahuje do konfliktov medzi členmi NATO. viď turecko-grécky konflikt.
Odporúčame