Škoda že PS/Spolu v minulých voľbách nedostali tých 926 hlasov. Ak by ich mali, utvorili by s OLANO, SaS a za ľudí vládu (bez Kolára) a teraz by už ich schopnosti vládnuť (či skôr vytvárať a udržovať chaos) boli známe rovnako ako zvyšku tejto bandy neschopákov.


