politické kyvadlo. z extrému do extrému
politické kyvadlo. z extrému do extrému
demokrat je ten čo si to napíše do názvu strany?
Dalo ti hodne intelektuálnej námahy vypotiť takúto myšlienku?
ministrana "za ľudí" by sa mala premenovať na "bez ľudí".
Osadníkov prenechal oLAJNU.
Keby bolo po vašom, tak občan by nemal rozhodovať o ničom. len prijímať pokyny z bielej chajdy alebo bruselského paláca
aké výsledky?
Nemusíme, máme dosť vlastných.
Staré tváre, staré maniere a nová fasáda.
Nespomínam si že by niečo urobili dobre.
Nedokážem pochopiť algoritmus akým sa mažú príspevky v diskusii. Je to dané momentálnym/mentálnym nastavení administrátora/cenzora alebo kým čertom.
on už bojuje - má kadenciu úderov do klávesnice ako AK47 v režime dávka
Zlostne ťuká do klávesnice a vyháňa z nej pavúky
Naposledy v minulom storočí jeden pán so srandovnými fúzikmi pod nosom išiel poraziť "kolos na hlinených nohách". Tí čo sa orientujú v dejepise vedia ako to skončilo.
Zatiaľ mi je jasné len to že za nickom Nummi sa ukrýva chrobák Truhlík čo všetko vie a všade bol - v podstate stratená osobnosť.
Ten titul ktorým si ma označil patrí tvojmu otcovi - že ťa radšej neutrel do záclony.
Dohoda o vývoze obilia deklarovala že obilie bude smerovať do hladom trpiacej Afriky. V dnešnom svete dohody dodržiavajú len blázni.
Odporúčame