My sa poznáme?
Ak Edo povie že sa netreba obávať o vklady, je najvyšší čas zájsť do banky.
Kto určí čo je pravda a čo lož/hoax? Ministerstvo pravdy? A bude to platiť aj zajtra alebo o rok?
https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/653280…
"A výsledok? Zo získaných dát o hrubej (kamión) a hrubej kombinovanej hmotnosti (kamión s prívesom) vypláva, že dokážu odviezť maximálne 15 ton nákladu, v niektorých variantoch dokonca len desať. Nosnosť do veľkej miery závisí aj od konfigurácie auta a celkovej kapacity jeho batérií."
Vo firme máme ťahač čo má hmotnosť cca 8.000 kg, náves 11.000 kg = cca 19.000 kg. Maximálna dovolená hmotnosť takejto súpravy je 40.000 kg. To znamená že max hmotnosť nákladu je cca 21.000 kg.
A k tej poslednej vete: Celková hmotnosť jazdnej súpravy je obmedzená z dôvodu únosnosti cestnej siete. Ak zvýšime povolenú hmotnosť pre elektrické vozidlá (aby dohnali svoje nedostatky) zároveň sa začne vo zvýšenej miere ničiť cestná sieť.
Matovič doktorovi: "Pán doktor, nikto ma nemá rád a nikto mi nerozumie."
Doktor: "A nebude to tým, že ste debil?"
Elektrické kamióny môžu viesť podstatne nižšiu užitočná hmotnosť (hmotnosť nákladu) ako klasické kamióny s ohľadom na ich vlastnú hmotnosť a celkovú dovolenú hmotnosť.
Iba krátko k tej železnici. Je to fakt pekná predstava keby to fungovalo. Z našej firmy dopravujeme materiál na spracovanie cca 150 km. Cena na železnici cca 13 €/ t, doba prepravy 3 dni, pristavovanie vagónov na nakládku otázne, vagóny si musíme čistiť sami. Cena cestnej dopravy cca 9 €/t, doba prepravy 2 hodiny, starosti žiadne. Pri ročnej expedícii cca 6.000 t je to v peniazoch cca 24.000€ v neprospech železnice. Povedz mi prečo by som mal tú železnicu používať keď je to pre nás nepomerne drahšie a bez nejakých dodatočných výhod.
Kua, ako je to možné takto sa vyjadrovať na adresu ruského prezidenta. Veď Rusko je nedemokratická krajina podporujúca terorizmus. Ako to že tento Girkin-Strelkov už nie je v ťume niekde na Sibíri?
Treba si zapamätať že vláda o tomto rozhodla jednohlasne. Je úplne jedno či je to Rodinka, LAJNO1, LAJNO2, žaludi. A budúcich voľbách ich poslať do zabudnutia.
V dnešnom šibnutom svete nie je podstatné čo hovoria odborníci ale politické papierové hlavy čo sú pri moci.
Ideálny výsledok tohto delenie bude keď LAJNO1 a LAJNO2 skončí s 2,99% vo voľbách.
Medzi "mala by kandidovať" a "vyhrať" je ešte ďaleká a ťažká cesta.
"Lenže pokušenie tých, čo tam neboli, vysvetliť tým, čo tam tiež neboli, čo si majú myslieť, je ohromné. Preto sme svedkami fenoménu nezúčastnených reportáží, teda reportáží od autorov, ktorí sa nezúčastnili."
To je čaro dnešnej doby:
Dnes šrot, zajtra bojaschopné stíhačky, pozajtra šrot.
Som už pomaly na dôchodku a neverím že sa tej diaľnice dožijem. No možno mojim vnukom sa to podarí.
Ak motyka vystrelí.
"Kazeň musí být, tak je to správne."
Major Terazky
"...aj spoluprácu v boji proti dezinformáciám"
To znamená že cenzúra bude na oboch brehoch rieky Morava koordinovaná?
Vlna nárastu počtu úmrtí prišla po prevzatí kontroly nad zdravotníctvom Magorovičom.
Tieto noviny sú úžasné. Dozvieme sa čo sa bude diať zajtra, ale o tom že včera bola v Prahe veľká demonštrácia proti vláde o tom ani čiarka.
Skús mi upresniť kde si tento "fakt" získal?
Odporúčame