Klasické "progresívne" riešenie: zdaniť, zregulovať, zakázať. A keď odvetvie/výrobok ktorého sa to týkalo zakape nastúpi dotácia a podpora.
Klasické "progresívne" riešenie: zdaniť, zregulovať, zakázať. A keď odvetvie/výrobok ktorého sa to týkalo zakape nastúpi dotácia a podpora.
Lebo smeru a jeho klonu dať nemôžem a týmto "demokratickým" kreatúram čo tu teraz vládnu nechcem.
Výsledky volieb nezávisia od predstavivosti ale od počtu odovzdaných hlasov tej-ktorej strane.
Heger z jedného LAJNA odišiel a do druhého stúpil.
Vzhľadom k tomu že už na ministerstve bude miništrovať len posledných 6-7 mesiacov tak ten nábytok kúpila pre svojho nástupcu. Len či sa mu trafila do vkusu?
Len pozor aby to niektorí aktivisti nezobrali ako návod a nezačali páliť knihy aj s autormi (ak ešte žijú).
čistým kotlom za čisté ulice
Ako sa môže Hegerko aj so svojimi miništrantami zbaviť nálepky OLAJNO keď to majú zakódované priamo vo svojej DNA?
To čo smeru trvalo 12 rokov to "demokrati" zvládli za 3.
vyveštil si z krištáľovej gule alebo kávovej usadeniny?
A čo? Novinári sú nadľudia? Na nich nie je možné podať trestné oznámenie? Veď polícia má ruky rozviazané, tak nech vyšetruje.
opakovaný žart už nie je žart
liberálno-konzervatívny progresívny kresťan, jedným slovom mačkopes
Zbierka padlých kreatúr. Ale dobré je že sa separujú v jednom spolku.
verím tomu že ty si sa postavil do radu na úplatky minimálne dvakrát a ešte si aj pekne ponížene poďakoval že sa ti ušlo
Preboha, to v akej dedine žiješ že ste chceli dávať úplatky?
V Hornej-Dolnej?
"mesiarstve" škola života niekedy nestačí
to bude asi taká kombinácia ako ľavo-pravá a horná-dolná
Už zase im dochádza munícia?
"boli sme to my, kto dostal Matovica z vlády. Nik iný!"
1. NESKORO
2. ak sa nemýlim bolo tam viac ako 76 poslancov ktorí ho stiahli z vlády. To všetko boli poslanci zo SaS?
Odporúčame