Dve sliepky s inteligenčným kvo-kvo-kvocientom blížiacim sa nule sa stretli na jednom mieste a obe sa snažili čo im to inteligencia dovoľovala.
Dve sliepky s inteligenčným kvo-kvo-kvocientom blížiacim sa nule sa stretli na jednom mieste a obe sa snažili čo im to inteligencia dovoľovala.
Kua, prečo sa vracať do minulosti po tak malých krôčikoch? Teraz pred plynofikáciu, potom pred elektrifikáciu, a čo potom?
Nebolo by lepšie rovno skočiť do praveku? Muži pôjdu loviť, ženy sa starať o "domácnosť" no a deti môžu ísť zbierať lesné plody a huby. Vivat EU.
Nezabúdam, ale jeho texty sú tak nejak zložitejšie napísané, p. Hoffman je priamočiarejší.
Kua, tak to má byť.
"Buď pôjdeme do Prahy všetci, alebo nikto."
p. Hoffman je jediný z komentátorov na Pravde ktorého sa oplatí čítať.
Citát z románu G. Michaela Hopfa Those Who Remain (Tí, ktorí zostávajú):
„Ťažké časy vytvárajú silných mužov. Silní muži vytvárajú dobré časy. Dobré časy vytvárajú slabých mužov. A slabí muži vytvárajú ťažké časy.“
Ani som doteraz netušil ako sme sa mali dobre.
"Americkí vojaci zachránili Slovensko pred agresorom."
Čo, odtiahli domov?
"Aj menšinová vláda vie pokračovať v reformách, verí Heger"
Kedysi zase ľudia verili že Zem je plochá
U nás v dedine máme cca 200 m niečoho čo sa oficiálne volá cyklochodník ale v realite je to obyčajný chodník pre chodcov.
Prečo?
Lebo na cyklochodník sú dotácie.
Kua, to tej 86. najvplyvnejšej žene sveta robia naschvál?
Si si istý tou prvou časťou vyjadrenia?
A ak máš podozrenie na zneužívanie a ohýbanie zákona s plnou dôverou sa obráť na OČTK.
To už trénuje na útek z úradu domov?
A kua, narástol nám nový bezpečnostný analytik.
"Ľudia nepotrebujú burcovanie a protesty. Od Smeru (a Hlasu), ktorý bol dvanásť rokov pri moci, požadujeme konkrétne návrhy opatrení,..."
Je snáď Smer/Hlas vo vláde aby dával návrhy opatrení? Daniš zabudol že v parlamente táto dva a pol stranová koalícia za návrhy opozície nehlasuje?
Štát zase niečo po.sral a teraz strúha ospravedlnenia.
Dúfam, že neveríš tomu že ich pri válove drží láska k vlasti a starosť o blaho občanov SR.
Prečo iba komunistickým? To by bola diskriminácia.
Navrhujem pridať liberálnych, fašistických, zelených a aj všetkých ostatných smradov.
Len čo na to povie 86. najvplyvnejšia žena sveta.
Princíp EU: Ohni chrbát a počúvaj.
Na výber z dvoch strán? Nie je to priveľa?
Odporúčame