Máš to zoradené podľa posledného stĺpca (percentuálny rozdiel predaja).
Máš to zoradené podľa posledného stĺpca (percentuálny rozdiel predaja).
Voľby sú voľby. Čo si/sme si zvolili to majú/máme.
Preto nie je dobré ak z centra moci sa trestajú krajiny ktoré nezvolili podľa ich predstáv.
Ak voľby nedopadnú podľa predstáv vrcholného politbyra v Bruseli tak už ide o voľby neférové.
80% občanov sa modlí aby táto vláda už odtiahla do psej matere a ani smrad po nej neostal.
Dokážeš pochopiť rozdiel medzi voľbami a prieskumom?
To je asi taký rozdiel ako medzi Kanadou a kanalizáciou.
Tak prečo táto dementna vládna koalícia robí všetko preto aby sa to stalo skutočnosťou (návrat Fica do vlády).
Fico by mal Igiotovi platiť za zvyšovanie volebných preferencií.
Edo je hovorca vlády nie šéf parlamentu.
Stačí ešte chvíľu nerobiť nič. Nech ešte pár energeticky náročných firiem ukončí výrobu, prepustí ľudí a takto "ušetrené" energie môžu použiť na zásobovanie obyvateľstva.
To ako vážne? Nazvať 70.000 (oficialny údaj) neoficiálne sa hovorí o cca 120.000 účastníkov ako extrémisti? Ak tam nabudúce príde 200.000 ľudí potom čo, vymeniť neschopnú vládu alebo voličov?
"Zrejme to bez dotácií nepôjde"
Takže na tých 4.000 áut sa budúcim majiteľom poskladajú cez štátny rozpočet občania a firmy.
Už teraz sa zväčša odbavujú na vodičoch. Ak nesprávne zaparkujete tak do minúty ich máš na mieste lebo kamery. Ale to že banda tmavších "deti" robí o kúsok ďalej bordel ich necháva v kľude.
Je dobré že tejto vláde sa dáva životnosť len pár mesiacov.
"NIKDY Slovákom nebolo tak skvelo ako teraz."
Hlavne v porovnaní so zajtrajškom a pozajtrajškom.
Predstavitelia OLAJNO už sa na verejnosti neobjavujú.
Never tomu. Môže.
Nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť horšie.
Svetrom proti Putinovi. Dobré.
Ak to myslia s tou demonštráciou vážne tak prečo dátum 19.09.? Prečo v pracovný deň? To ľudia si odrobia svoje v práci a potom sa budú presúvať do BA? Ak chcem dosiahnuť max účasť tak tomu fakt nerozumiem.
My nejdeme dopredu, my v lepšom prípade stojíme na mieste v tom reálnejšom cúvame.
"Kto ušetrí, bude platiť rovnako ako v súčasností, vraví Sulík."
A kto šetril v minulosti urobil chybu.
Je to dobré, už dnes sa máme v priemere lepšie ako zajtra.
Odporúčame