Nemci sa už pokúšali emigrovať do Ruska pred 80 rokmi, lenže domácim sa to nepáčilo (nemali pochopenie pre nevolaných imigrantov) a poslali ich domov. Je ale pravdou že časť ich tam ostala už naveky.
Nemci sa už pokúšali emigrovať do Ruska pred 80 rokmi, lenže domácim sa to nepáčilo (nemali pochopenie pre nevolaných imigrantov) a poslali ich domov. Je ale pravdou že časť ich tam ostala už naveky.
Napríklad si kúpi ruský plyn z Indie alebo Číny?
sobotná služba je sviňa, ľudí málo ale sobotňajšie príplatky prídu vhod
Prepáč, môže. Napr. v zložení: Igor + Igiot + Matelko + Testovič + Debilovič.
Ale ani to nezaručuje jednotu v názoroch.
Kua, tak proti vláde demonštruje viac ako 70 tisíc a oni nezabudnú pripomenúť pár desiatok indivíduí za NATO a EU.
No napríklad môže tá stena prasknúť alebo sa rozpadnúť na kúsky.
Možno by bolo dobré zastropovať technické problémy.
Tak trochu to vyzerá akoby sa EU snažila uhasiť ten požiar benzínom
Na obchod musia byť aspoň dvaja partneri. Platí to aj obrátene : ak nebude výhodná cena pre predávajúceho tak nepredá
Dobre sa pýtaš, ale kto iný by to mohol zaplatiť?
EU nie je na rázcestí, EU je autobus s pokazenými brzdami, vypnutým motorom riadený slepým a nadrogovaným šoférom rútiaci sa dolu kopcom k svetlým gríndýlovym zajtrajškom.
O tomto sa nedá povedať že je to pravicová vláda - je to vláda dementov
Zastropovanie cien ropy splní vlhký EU-sen o ukončení dodávok ruskej ropy.
To si uch teda riadne vytrestal.
Tak ma pouč ako fungujú tie slávne obnoviteľné zdroje v snehovej fujavici.
"Poliaci, Rumuni, Španieli prijímajú opatrenia a my čakáme na čo? "
Čakáme na to kým sa čvarga vo vláde dohodne na tom kto komu rozkopal bábovčičku, kto sa s kým nebude hrať, kto koľkokrát a čo povedal/nepovedal, kto má väčšie ego a dlhšieho pipíka, ...
Hej, vyrába 50% keď svieti slnko a fúka vietor. Hádaj koľko vyrába v prípade ak sa tak nedeje?
A preto keď nefúka a nesvieti nastupujú v prípade Nemecka plynové elektrárne ktoré musia "zaskočiť" za tie obnoviteľné zdroje.
Máš pravdu. Niekedy nebolo plynu, bývalo a varilo sa v jednej miestnosti na otvorenom ekologickom ohni, a to obdobie sa nazýva stredovek.
Len aby sme v tom prechode nezamrzli.
Prečo všetci títo obhajcovia našej najmúdrejšej vlády v dejinách chcú vysťahovať všetkých inak zmýšľajúcich niekam preč? Od myšlienky vysťahovania je už len krôčik k nejakým prevýchovným táborom.
Odporúčame