Čo sa zmení ak obaja aktéri odídu?
Nič. Ich súboj sa prenesie do parlamentu a na koaličnú radu, a odtiaľ budú ako predsedovia strán ťahať za šnúrky svoje bábky. Ak sa neurobí radikálny rez (predčasné voľby) čo najskôr tak sa v tomto marazme budeme potápať aj naďalej.


