To nevieme, každopádne táto vládna banda ich má biedne.
To nevieme, každopádne táto vládna banda ich má biedne.
Žeby vysoké výrobné náklady vplyvom predraženej elektrickej energie?
Takže my bojujeme sankciami proti zlým energiám z Ruska a tu sa dozvedám že aj hliník tam budeme nakupovať (možno aj v Číne). Čo bude ďalšie? Železo?
EU je fakt neschopná banda bláznov.
Neverím Sulovi, neverím povedačkám o úspechu hromadného testovania. Z vlastnej skúsenosti viem že tam ľudia išli aby mali pokoj a mohli chodiť do práce.
Si názoru že ak prijmeme vedúcu úlohu veľkých krajín EU tak tu razom nastane osvietenie a blahobyt?
to že bolo prinútených "dobrovoľne" sa otestovať 1,5 mil. ľudí vôbec nič nevypovedá o tom či to malo alebo nemalo nejaký prínos.
Ak je taký veľký záujem o vyhlásenie referenda a tým pádom usporiadať predčasné voľby tak s ľuďmi do komisií nebude problém.
Koľko ľudí, toľko názorov. Som jednoznačne proti.
Veď sa aj pozrel. A čo videl? Toho najúprimnejšieho politika s jasnou víziou, čistým srdcom.
Padá vláda? Väčšina občanov si hovorí : KONEČNE - už včera bolo neskoro.
Chlebíčky zožraté, káva vypitá, no čo už. Si to zopakujeme, nie?
táto vláda sa nedá nikým a ničím viac zdiskreditovať viac ako svojou ne/činnosťou.
Potkany z ĽAJNA utekajú do klubu Sprostí a Sprostejší.
Odporúčame