Tvoja škoda. Mohol si mať novú klávesnicu - za tie peniaze aj dve obyčajné.
Tvoja škoda. Mohol si mať novú klávesnicu - za tie peniaze aj dve obyčajné.
Pupuš, už mi lezie na nervy tá tvoja pokazená/zaseknutá klávesnica. Mám pre teba návrh: Ak mi pošleš číslo účtu pošlem ti tam 10 eurodukátov a kúp si nejakú.
už som to písal inde - dnes má korektor dovolenku
"Rovnako rizumie aj argumentom SaS" - korektor má dovolenku?
"Koalícia je na brode mrazu" - korektor má dovolenku?
"Povaliť vládu bez toho, aby ukázali nejakú perspektívu" - perspektíva že vo vláde a možno v prípade nejakých volieb už nebude otravovať Igiot je krásna.
Pre niektorých jednoduchých občanov SR sa začali dejiny písať 24.02.2022
Mám pochopenie pre to čo SaS v súčasnosti robí. Ale vzhľadom na jej spoluúčasť na Igiotovom besnení v posledných dvoch rokoch je ako spoluvinník z mojej strany NEVOLITEĽNÁ (rovnako aj Kollárova rodina , o žaluďoch už nemá zmysel ani hovoriť).
"Novinári zohrávajú podobne kľúčovú úlohu aj pri poskytovaní objektívnych a nezaujatých informácií počas celej globálnej pandémie COVID-19"
To si ako hovoria bratia Česi "Děláte si kozy?"
Aké objektívne a nezávislé informácie keď všetko čo sa im nehodilo do krámu označili za hoax a dezinformáciu? Myslíte si že ľudia žerú seno a nepamätajú si čo sa tu dialo rok-dva dozadu?
Novinári nieže prinášajú objektívne a nezávislé spravodajstvo ale pracujú na vytvorení virtuálnej reality ľudovo nazvanej Potemkinova dedina.
Konečne majú sankcie EU úspech.
Nie je dôvod na paniku - je to maco vegetarián a smeruje k Budajovi na pár lístkov šalátu.
no však to oné - kajúcnik
"Odvetvie estetickej medicíny v Rusku čelí nedostatku botoxu či silikónových prsných implantátov"
fakt sa čosi deje - cicky budú menšie a tvár prírodnejšia
"Odvetvie estetickej medicíny v Rusku čelí nedostatku botoxu či silikónových prsných implantátov..."
Veľkolepý úspech EU sankcií - ruské krásky nebudú mať čím si vylepšiť prsia či vyhladiť tváričku.
s ktorými? pravými alebo ľavými?
Igiot je schopný vytvoriť koalíciu iba sám so sebou - a aj to by sa dokázal sám so sebou pohádať.
čím to je že podporovateľom tejto najhoršej vlády v dejinách SR tak tečú nervičky?
"Teraz pomerne odborný poslanec Stančík..."
to čo je za čudo? To znamená čo? Čiastočne spôsobilý na výkon funkcie alebo čiastočne nespôsobilý?
Alebo pomerne príčetný/nepríčetný posranec?
Nikdy som smer ani jeho klon nevolil, ale je fakt že UŽ VČERA BOLO NESKORO
Štatistika? Presná veda o nepresných číslach.
"Možno prežívame posledné hodiny koalície,.." - bodaj by to bola konečne pravda.
"Ak sa koalícia rozpadne, voliči jej to kruto spočítajú..." - áno ale tej zvyšnej časti.
Odporúčame