Samozrejme že nie - majú na to Ukrajincov.
Samozrejme že nie - majú na to Ukrajincov.
A čo keby si sa odsťahoval ty?
"Zdôraznila tiež, že nikdy v našej modernej histórii sa vojna neodohrávala bližšie k nášmu územiu, ako je to teraz."
Neviem čo mala Zuzana zo zemepisu ale jednotka to určite nebola. Vojna v bývalej Juhoslávii bola k našim hraniciam podstatne bližšie ako vojna na východnej strane Ukrajiny.
"Čo robiť? Máme sa báť?"
Treba sa obávať iniciatívnych covid-idiotov. Lebo ako hovorí stará ľudová múdrosť:
"Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ."
Možno to nebol kovid - len slepačia chrípka
Ako u bandy sopľavých deciek na školskom pieskovisku. Igiot a Riško si potrasú pacičkami, Edko im to milostivo dovolí (veď čo už iné aj môže robiť), detičky si utrú soplíky do rukáva a zajtra tu máme nové kolo súťaže "kto vyššie dociká".
Nikto ti nedá viac ako ja môžem nasľubovať.
Ako si za 500 € kúpiť priazeň štátnych zamestnancov
Možno múdrejšia sliepka keď vedela kvoknúť až 14x?
Takže Bidet namiesto toho aby vyhlásil že plne rešpektuje rozhodnutie najvyššej súdnej inštancie je "hlboko znepokojený", spochybňuje zdravý rozum sudcov a stavia sa do pozície hlavného vykladača ústavy?
A Matelko je opäť na koni, síce húpacom ale to mu nevadí.
IQ je rovnaké.
Drísty, drísty.
Ale do ďalších volieb vydržia spolu aj keby fúriky padali z neba.
Podľa Wikipedie:
"Liberalizmus je:
a) všeobecne: zhovievavosť, zmierlivosť, tolerancia voči iným názorom či ideológiám [1];"
Lenže liberalizmus v ponímaní súčasnej "euroatlantickej" kultúry nie je v ničom tolerantný a zmierlivý k iným názorovým prúdom.
Dovolím si sem postnúť svoj komentár k inému článku, ale týka sa toľko ospevovanej "liberálnej demokracie":
Základným zákonom tohto štátu je ústava SR. A v tej sa píše že:
"Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo. "
Slová demokratický, demokracia a pod. sa v ústave nachádzajú 14x. O nejakom liberalizme, liberálnom a pod. nie je v ústave žiadna zmienka.
Takže skúsme sa zamerať na ten základ "demokracia" a vynechajme všetky ďalšie mätúce prívlastky ako liberálny, konzervatívny, ľudový, sociálny, socialistický, s ľudskou tvárou, ... ktoré len zamlžujú ten základ.
"Pýta sa, kde nájdu blázna, ako je on"
Výnimočne má pravdu. Takého blázna už nie je možné nájsť.
dovezú loďou z Austrálie - ako bratia Česi do Ostravy.
"Tri facky pre Matoviča. Od koho?"
Myslím že by sa našlo na Slovensku množstvo občanov ktorí by v tomto prípade fackami nešetrili a ešte by aj priložili niečo tvrdšie.
"A bez predaja obilnín do zahraničia by Rusky rozpočet prišiel o miliardy dolárov .."
To je možné, lenže už teraz sa obáva EU že z dôvodu nedostatku potravín následného hladu sa zdvihne ďalšia utečenecká vlna a dovalí sa hádaj kde? Potom tu z nedostatku/drahého plynu a ropy budeš klepať kosu ale sa môžeš zahriať pri pomoci atómovým vedcom a špičkovým doktorom.
Jasné, a vodu budeme nosiť v koši, a na dovolenku lietať lietadlom na baterky na Mesiac.
Odporúčame