"Navyše ho v Národnej rade neschválila väčšina demokratických poslancov."
A tá menšina "nedemokratických" poslancov sa ako dostala do NR? Nedemokratickými voľbami?
A to teraz budeme rozpočítavať hlasovanie v NR na to ako hlasovali väčšina demokratických a menšina nedemokratických poslancov? A kam započítame tých poslancov ktorí hlasujú podľa polohy palca predsedu poslaneckého klubu?


