Nabudúce budú protestovať hasiči - potom dostanú nejakú odmenu,.
Potom policajti, vojaci - a zase dostanú odmenu.
Najlepšie by bolo keby naraz protestovali všetci ale nie kvôli odmene ale odchodu dementov do zabudnutia.
(aj keď na takýchto oberdementov sa bude ťažko zabúdať).


