Nazývať umierajúcich ľudí "zdochýňajúcimi dezolátmi" to chce fakt silný žalúdok a hrošiu kožu.
Nazývať umierajúcich ľudí "zdochýňajúcimi dezolátmi" to chce fakt silný žalúdok a hrošiu kožu.
To nie sú peniaze za nič.
Ale za odvahu, dôveru alebo naivitu - podľa toho aký majú postoj k očkovaniu.
výborné, dávam jednotku za perfektné zhrnutie
a nebude ani potreba ladiť odtieň rúška s farbou kabelky.
Ešte to tak aby nesúhlasila s postojom USA.
Tie Mikasove vyhlášky sú také jednoznačné že občania sa nimi majú riadiť okamžite, ale na druhej strane také zložité že ÚS nad nimi musí dumať mesiace.
Áno, kapitána Danka sme považovali za hlúpeho, lenže to sme ešte nevedeli čo nás čaká po posledných voľbách.
Na názorový článok o "kvalitách" tejto vlády si 4 x zareagoval vo svojom komentári "lebo fico".
Je to presne v intenciách tejto najhlúpejšej vlády v dejinách SR.
Hlavne že ty tu vypisuješ pomaly 24 hodín / deň.
Chodia mi nevyžiadané SMS z UVZ SR s ponukou že očkovanie je jediné riešenie.
"Matovič tvrdí, že dôchodca, ktorí už bol na dvoch dávkach, neodolá jeho ponuke a pôjde sa dať zaočkovať po tretí raz"
Závislosť je sviňa.
Táto vláda vznikla iba kvôli tomu že ľudia už boli z Fica unavení. Igiot bol iba v pravý čas na pravom mieste - blázni majú šťastie.
Idú dvaja policajti po trati a stretne ich rušeň: " Čo mi tu beháte po trati?" pýta sa ich.
My nie sme potrati, my sme orgán.
Odporúčame