Máš takmer úplnú pravdu.
Treba len dodať že tvoj pánko je bezdomovec ktorý býva v neskolaudovanom dome, Je ministrom financií ktorému domáce financie robí manželka lebo tomu nerozumie.
Ako študent nedokázal zo seba vypotiť ani primitívnu diplomovú prácu. Pri založení tej mediálnej spoločnosti nútil matku jazdiť na starej plechovke tisíce km denne.
Má také obrovské sociálne cítenie že prídavky na deti sa zvýšia o závratných 0,38 €/dieťa a rodičovský príspevok o 4,10 €/dieťa. Fakt neviem čo budem s toľkými peniazmi navyše pri dvoch deťoch robiť. Neporadíš mi?


