Otázka znie či to vydržia aj občania tohto štátu.
Otázka znie či to vydržia aj občania tohto štátu.
Dali by sa spojiť dva Igiho projekty do jedného. Komisia vloží do losovacieho bubna očkovacej lotérie svoje pracovné tézy a návrhy riešení. Na konci každého pracovného týždňa čo budú zasadať ten najsilnejší roztočí koleso a predseda komisie vytiahne z osudia jeden lístok. Ďalší týždeň sa budú usilovať to uviesť do praxe.
Dôvera v štát sa buduje dlhodobo. Ale nemôže ju budovať niekto kto už takmer celú dôveru čo dostal vo voľbách prešustroval. Ako už niekto predo mnou napísal že najlepšou komisiou by bola ústredná volebná aj novými volebnými výsledkami.
"To, čo tu niekto prácne 12 rokov budoval, sa nedá za rok a pol opraviť. "
Mám dojem že tento bordel čo tu vytvorili za posledný rok a pol sa ani po dvanástich rokoch nepodarí opraviť.
si si istý že je to kalkulačka čo ovládaš a nie guličkové počítadlo?
Aj tí zamestnanci boli starí?
Tak daj celoslovenské čísla.
nejako skoro si stiahol krovky.
To som nevedel že tieto nové včeličky zabraňujú aj žltačke (ktorý typ?), kiahňam, sepse, ...
To je nejaký nový lektvar?
Vôbec ti nezávidím hlavu, mám len obavu o jej obsah.
Je tam vôbec niečo?
tých 91 % je od začiatku "pandémie", za rok 2021 alebo za posledné cca 2 týždne?
Vytiahni si hlavu z toho šerbľa kam si ju schoval pred realitou.
"Podobu pápežovej cesty na Slovensku môže Orbán jedine ticho závidieť. "
A my zase môžeme závidieť Maďarom ich predsedu vlády.
P.S.
Vážený cenzor: Čo bolo na tomto príspevku závadné že ho bolo nutné vymazať?
Myslím, že tým poraneným je úplne jedno či to ten somálsky utečenec spáchal ako terorista alebo nadrogovaný magor.
"Podobu pápežovej cesty na Slovensku môže Orbán jedine ticho závidieť. "
A my zase môžeme závidieť Maďarom ich predsedu vlády.
Údernik nepotrebuje odborníkov , má svojho Pána a ten je odborníkom na všetko.
Čo priekopníci, my budeme úderníci. A priekupníci so všemožným zdravotníckym materiálom sa radujú.
Odporúčame