Ja im teda nezávidím. Je mi to jedno.
Ja im teda nezávidím. Je mi to jedno.
Keď som chcel ísť na pivo s cigaretkou išiel som tam kde sa aj fajčí, keď som sa išiel najesť tak som si vybral dobrú nefajčiarsku reštauráciu. To je tak ťažké porozmýšľať a vybrať si?
Nejde o mizernú konštrukciu ale o to že pri výmene žiarovky v prednom svetlomete ja tam tak málo miesta že tam s biedou vopcháš ruku. A ak nepoznáš ten správny pohyb ako žiarovku vybrať a čo je ešte ťažšie vložiť správne na miesto novú si v pr... (veď vieš kde). A najlepšie keď sa o takúto operáciu pokúšaš v teplotách pod nulou.
Je tam moc slov ktorým by niektorí členovia komisie nemuseli porozumieť. Nemohol by si požiadať Cicera (alebo niekoho z jeho dedičov) aby to pre nášho trnavského pána sformuloval jednoduchšie?
Ty nedožičíš pipke pár grošov za ťažkú prácu?
Je to tzv "minister bez kresla". Keďže nemá kde sedieť behá po úradoch a hľadá do čoho "pichnúť".
Tu ďobne do riešenia hnusoby, tam do spravodlivosti, porieši prácu OČTK, GP, ŠP, osem hodín obnovuje dôveru v štát a ako bonus šéfuje ministerstvu financií.
Obecným? bláznom alebo obéznym?
Prečo taká segregácia?
Do špitála nebrať nikoho, rovno všetkých posielať k funebrákom.
Samozrejme, aj obéznym, fetošom, alkoholikom, cukrovkárom, obetiam úrazom pri športe, práci, dopravných nehôd (pri zavinení). Môžme pridať aj ľudí čo sa málo hýbu - majú sedavé zamestnanie a volný čas trávia pred tv bedňou alebo PC.
Asi najlepšie by bolo to nechať preplatiť všetkým - nemocnice by boli prázdne, ušetríme aj na platoch nemocničného personálu a volné priestory môžeme prenajať alebo predať.
No neviem, podľa fotky by tam pasovali všetci traja.
Obdivujem plánované pracovné nasadenie členov komisie. Osem hodín makať naplno v komisii, byť inovatívny , prinášať návrhy a riešenia. Potom robiť na svojich ministerských / prokurátorských / sudcovských postoch za ktoré sú platení. No priznám sa : ja by som to nedokázal. Tí ľudia vôbec žijú a spia?
U niektorých ľudí je prospešnejšie pre spoločnosť ak by radšej nerobili nič.
Samotné predpokladané zloženie komisie poukazuje na fakt že dôvera v tento štát bude obnovená najneskôr do budúcej nedele. Čo meno to etalón dôveryhodnosti a nespochybniteľnej autority.
Určite bol slušný, tichý, susedov zdravil a na dúhových pridoch mal pravidelnú účasť.
Tvoj pán nás zdvíha až do stratosféry, problémy normálnych ľudí mu z tej výšky pripadajú maličké. Ale až z tej výšky zahučí opäť na zem to bude len rachot.
"Nastal čas na väčšie personálne zmeny v rezorte vnútra, myslí si Kyselica"
Väčšina občanov si zase myslí že nastal čas na podstatné zmeny v obsadení parlamentu SR a zmene vlády.
mám taký dojem že to auto na obrázku moc nejazdí, len stojí a zaberá parkovacie miesto.
"Jednou z nich je obrana. Európske krajiny si ju dnes nedokážu zaistiť bez Spojených štátov. "
500 miliónová EU potrebuje pomoc 327 miliónových USA na obranu proti 145 miliónovému Rusku.
"Veď vláda majúca dôveru poslancov Národnej rady, volených priamo občanmi..."
Problémom je že tá vláda už nemá dôveru občanov čo kedysi pred jeden a pol rokom volili tých poslancov.
Odporúčame