Ak to väčšine vadí, nech to prejaví vo voľbách. Minulé voľby preukázali niečo iné.
Ak to väčšine vadí, nech to prejaví vo voľbách. Minulé voľby preukázali niečo iné.
Nasťahujte sa na tie námestia nastálo a vybavte si tam trvalý pobyt.
Kvôli tvojej fóbii mám prerábať spôsob kúrenia?
OK, môžeš prísť a prerobiť to. Prípadne zaplať firmu čo to urobí.
Však aj pobehoval s ich šiltovkou na hlave
"Trump rozloží demokraciu a ohrozí blahobyt,"
To sa nemusí ani moc namáhať, EU a Uršula fon Fajzer to zatiaľ zvládajú na jednotku s hviezdičkou.
Latka nastavená Psychopatovičom sa nedá podliezť
Neverím ti že "len v poslednom čase".
"Kurací kožkár v úlohe dezoláta a opice" trpí utkvelou predstavou že je záchrancom Slovenska. Iba vrodená skromnosť mu nedovolila prezradiť že plienky neniesol Ficovi ale pre seba, pre prípad že znova (po poslednom opozičnom spájaní) sa znovu ocitne na úrade vlády.
Ešte má Fico šťastie že svoje výhrady páni psychiatri zabalili do tzv. otvoreného listu a nie ako ich kolega psychiater v Nemecku do SUV.
Myslím že už mám dosť tvojich urážok. Ideš do ignore idiot.
Aj Hitler sa cítil byť nadradeným a ako dopadol. Pýcha predchádza pádu.
Nezvyknem urážať ľudí bez príčiny ako ty. podľa príspev vyzeráš na typického degresívneho lepšočloveka čo zožral všetku múdrosť.
Pozrel som si tvoje posledné príspevky. Musím uznať že makáš ako správny stachanovec na 150%.
Nečítam cudzie listy. Pozastavil som sa nad spôsobom vyšetrenia.
A to tí špičkový psychológovia vyšetrovali Fica cez Fasabúk, Youtrubku a Instáč?
To sú odborníci ako keď za dôb Psychopatoviča vyšetrovali lekári ľudí cez telefón.
Extrém nemôže byť normou
EU a NATO na večné časy a nikdy inak!!!
Hurá! Hurá! Hurá!
Prečo by malo byť nejaké referendum o vystúpení z NATO keď nebolo potrebné na vstup?
... a ešte koláčikmi
"Opozícia ukazuje, že sa vie spojiť "
Spájať sa z Psychopatovičom to chce veľkú dávku naivity a hlúposti.
Odporúčame