V rade našich prezidentov bola tá najhoršia.
V rade našich prezidentov bola tá najhoršia.
Ej, povstal duch Ducha Kyjeva
"Prozápadná či protizápadná orientácia koalície?"
Úplne by stačilo keby bola na 100% proslovenská.
Historická skúsenosť hovorí: Vždy lepšie keď ti Rus zastaví plyn ako keď ti ho Nemec pustí.
pozri sa pod posteľ, aby ťa v noci náhodou nestrašil
V poslednej dobe som na pochybách či je členom EU Slovensko a Ukrajina chce vstúpiť, alebo je to naopak.
Ako sa zo zlého potrubného ruského plynu robia dobré molekuly amerického LNG?
Rusko potrubím dodá plyn do Číny. Pracovití číňania ho pretvoria na LNG a predajú našim kamarátom z USA. No a dobrí američania nám ho aj dobrým ziskom dodajú a predajú. Skoro všetci sú vysmiaty. Rus zarobil, číňan zarobil, američan zarobil no a európan to všetko zaplatil.
"...konšpiračným príbehom o „islamizácii“ Európy."
Čo je konšpirácia na zjavnom fakte že prisťahovalci sú z 99% vyznávači islamu, ich pôrodnosť je násobne vyššia ako pôrodnosť "domorodcov", ich počet rastie a vytvárajú si tu svoj paralelný svet?
"NATO sa na Ukrajine vojensky neangažuje"
len si vyprázdnilo sklady so staršou výzbrojou aby ich mohli napakovať novou a americké zbrojárske podniky zarobili milióny. Zároveň na Ukrajine má NATO "cvičisko" na overenie účinností jednotlivých druhov zbraní.
Ešte by mohli spraviť anketu "čo vám najviac vadí na EU"
Lebo nikto tu nechce zaviesť sociálnu demokraci.
Nemýliť si z názvom strany.
Prečo by sme toto mali uznávať?
to na výsledku nič nemení
vyhlášky, zákazy, príkazy, nariadenia, grýndýl,...
Eurofondy sú prostriedok vydierania a uplácania. Dostanú ich tí čo počúvajú Uršulku fon Fajzer.
Ani raz. A čo má byť? Vy tu chcete presadiť tzv. "liberánu demokraciu".
až na to že EU slobodu dusí
Toto moe je EU do ktorej sme vstupovali. Toto je byrokratická mašinéria ktorá dusí Európu svojími nezmyselnými grýndýlmi, predpismi, vyhláškami, ...
Odporúčame