To vieš, keby si to napísal napr. v Súvislosti so Šimečkom to by si mal ban minimálne na týždeň.
To vieš, keby si to napísal napr. v Súvislosti so Šimečkom to by si mal ban minimálne na týždeň.
Haló admin, budíček!
Dokedy tu budeš tolerať výplody nicku Predator111?
"Preto vás dôrazne žiadame, aby ste v diskusiách vážili vaše vyjadrenia. Pri nerešpektovaní základov slušného ľudského správania sa budeme nútení zablokovať komentovanie pod príspevkom."
Toto platí len pre niektorých?
To nie je hlupák, ale liberálno-demokratický etalón slušnosti
progresívno-liberálne žvásty ostávajú v diskusii natrvalo. Mažú len nás dezolátov.
Mali by to púšťať aj všetkým tu na debate prítomným cintuliakom a cintuliačikom.
to nie je nenávisť, to je tá toľko proklamovaná progresívno-demokratická slušnosť
"Do davu ľudí v centre New Orleans vrazilo auto. "
Tie autá vrážajú do ľudí stále častejšie.
Degresívec, až ty pochopíš význam písaného textu, tak ja budem mať bradu po pás.
Vráť sa nazad do školy.
liberálna demokracia = úpadok demokracie
ABM - ako v starom roku, rovnako aj v novom.
asi niečo také "normálne" ako vzniklo po voľbách 2020?
"„Férovosť je znakom liberálnej demokracie.."
Slovensko je podľa ústavy SR krajina demokratická - bez nejakých ďalších prívlastkov.
Liberálna demokracia je podobný paškvil ako demokracia socialistická, ľudová, národná, ...
Hlavne neveríme degresívcom.
"Brusel: Sme pripravení na koniec tranzitu"
Slovensko nech drží hubu a krok a nevyčnieva z radu.
Admin maká na 120%.
Degresívec bruselský, ak ťa nezaujíma aký plyn spaľuješ tak čo sa vytešuješ ako malý Stanko zo škôlky že nám Zelenáč zavrel kohútik?
Stanko, kľudne aj naďalej používaj ruský plyn, premaľovaný na dobrý USA plyn.
Už si počul niečo o spotrebnej dani?
No nič.
Aký požičaj, taký vráť.
Odporúčame