Myslim, ze ty by si nemal balit druhych ludi.
Ty mozes byt len rad a tazit z toho, ze je tu zatial sloboda a nejedna sa s tebou ako v Rusku. Osobne si myslim, ze to je chyba a mala by fungovat nejaka reciprocita - kto obhajuje totalitne rezimy,mal by dostavat ekvivaletne tresty,

