> aby opozícia bojovala namiesto koalície proti celému národu
Ehm. Koalicia ma bojovat proti celemu narodu? WTF?
Ale ak si chcel povedat, ze tuzis po tom, aby vsetci stali krasne v jednom siku a nikto nam tu jednotu nerozvracal (najma nie opozicia) , snad sa to nikdy nestane. To sme tu mali za Tisa aj za Gottwalda
Rusko rezim a jeho fanusikovia. Hlupost, negramotnost, loz.

