Nic nove ani prekvapive sa nestalo - nasa tu riesilo niekolko dni dozadu, ze krajiny maju rozne postoje.
Pan minister Schallenberg, ma postoj, ktory by bol za normalnych (a mozno aj sucasnych) okolnosti celkom legitimny - potrebujeme komunikovat. Viac menej, mal moznost si osobne ,,vychutnat" aky parner je Rusko a Lavrov osobne.
Kym Schallenberg tento svoj postoj verejene obhajoval s tym, ze citujem: ,,potrebujeme viac a nie menej OBSE ", Lavrov nasupu poveda, ze mu je cele OBSE ukradnute.
A takto dopadne kazdy, kto veri ve nejaku utopisticku moznost dohody s Ruskom. Ale pana Schallenberg chapem, je to jeho praca a ako profesional bohuzial musi zniest aj komunikaciu s idiotom ako je Lavrov.


