> Verí, že Rusko nie je nepriateľom Európy
Tu je vidiet, aky je to hlupak.
Pokial si rusky rezim plati z verejnych penazi propagandistov, ktori prostrednictvom statnej televizie opakovane volaju po bombardovani europskych miest, dokonca Solovjovi plati za to, aby vyzyva na bombardovanie holandskych rafinerii kazetovou municioui, pripadne znicenie Holandska ,,jednym raketovym utokom", on blaboce z cesty o tom ako Rusko vlastne nie je nepriatelom Europy.
Pritom pomaly neprejde tyzden, aby ruski predstavitelia nezabudli pripomenut, ze nejde len o Ukrajinu ale sirsi boj proti ,,Zapadu", ktory Putin nenavidi tak, ze uz je mu blizsia Zlata Horda a tatarske jarmo.
Takych hlupakov je bohuzial v Europe dost.


