A teda nie je potrebne potrestat Putina?
A teda nie je potrebne potrestat Putina?
A mozeme zacat riesit ,,problem" s Moldavskom, Lotysskom, Litvo, Estonskom a Polskom.
A vlastne, uz aj nazov Slovenska a Ceska par krat padol.
Presne tak. Ale vstup musia aj tak schvalit vsetky clenske staty, vsak?
Pre EU platia presne tie pravidla, ktore urcia clenske staty EU.
Cim nehovorim, ze sa maju menit, ale ze sa daju zmenit.
Takze nie je pravda, ze prostesty vypukli po nepodpisani asociacnych dokumentov?
Orbanovi predsa Soros ani USA nerozkazuje.
Nech sa popakuju a dovi.
Treba vystupit. Ked Madarsko vystupi z EU nikto tam tanky neposle.
Pokracuj, je to napinave.
Co bude dalej? Clanok o stopkani ponoziek, kam napasujes USA? A co na to Jan Tleskac?
To rozhodne.
Uz su taki osprosteni, ze ked je niekde clanok o EU a Madarsku, tak tam za kazdu cenu musia vsunut "USA". To su celi oni, ale nastastie mame teba.
Strasnej. Na benzinkach sa neda zohnat benzin, tak sme na 3 mesiace obmedzili jeho vyvoz do inych krajin, priemerne hypo mame 15%, na obranu davame 1/3 verejnych prostriedkov a na poziciou prezidenta EU budu na buduci rok kandidovat chlap stihany za vojnove zlociny a chlap odsudeny za zostrelenie civilneho lietadla.
Naozaj nie. Ja mu prejavy nepisem.
Ja s tymito Putinovymi vyrokmi predsa nic nemam.
Ak ti neznie prijemne, ze sa niekto odkaze na jeho vlastne slova, problem bude zrejme mimo mna.
Som rad, ze Vladimir Vladimirovic spravil nieco pre vedu.
To nesporne. Len na tychto Putinovych vyrokoch o Horde sa da spravit doktorat.
Nie, vy slobodu predsa nechcete a vyznavate chanov Zlatej Hordy.
Uz mame 15% priemerne uroky na hypo a tretinu rozpoctu davame na obranu. Sme strateni.
Skratme to. Daj zdroj. Nejake objektivne porovnanie zalozene na faktoch, nie mesianisticke prispevky o Rusku.
A ako sme ovplyvneny vychodnou kulturou, okrem toho. ze si objedname obcas susi?
Konkretne Ruskom? Pokrsteni sme boli Frankmi, Talianmi a Grekmi v case, ked si Rusi este pidlikali drevene modly a potom sa tu 1.000 rokov riesila politika smetom k Polsku, Cecham, Rakusku a Svatej Risi Rimskej vseobecne.
Ja viem rusky. A poznam aj slovensku tradiciu zahradkarcenia.
A viem aj matematiku. Ked ju neovladas ty, nevyhovaraj sa na Twaina.
Lebo snom 20 rocneho Rusa je zrat niekde v blate kapustu a utesovat sa tym, ze tak je to spravne :-)
Len si predstav, co by bolo s nami, keby sme stratili pristup k trom oceanom, dvanastim moriam, nekonecnym urodnym poliam a loziskam ropy, plynu, uhlia, atd. Co by sme preboha robili (zili lepsie ako Rusi, lebo presne taky je stav).
Odporúčame