A teraz naspat do reality.
Zo 100 Rusov zije 75 v meste. Zo 100 Slovakov len 53, zvysok je dedina a preto tu trepat nieco o ,,zahradkach" ruskych mestanov je totalne imo realitu.
Moskva ma 4x vacsiu hustotu obyvatelstva ako Bratislava. To dava zhruba predstavu o tom, kolko z tych 12 milionov Moskovcanov ma niekde dostupnu ,,zahradku v zahradkarskej oblasti". Ale my by sme umreli od hladu. No Rusko a jeho fandovia - cim hlupejsie, tym lepsie.
O dalekom vychode je skoro zbytocne sa bavit. V celej tej neeuropskej casti Ruska nezije ani 1/4 populacie. A z toho odrataj este nejakych tych mestanov .No, mozu tam mat aj 5.000 hektarove zahrady, nech sa to dobre priemeruje, samozrejme najlepsie kropene monzunamy.


