Medvedev Čechom: Vráťte Sudety Nemecku. Pražský samit nazval 'satanistický sabat'
Nemcov nikto nemusel ,,trestat", nakolko to uzemie bolo vzdy sucastou Ceskeho kralovstva.
Trestani boli v Nemecku - vaznenim, mucenim a popravami v rezii nacistickeho rezimu, nie v liberalnej demokracii Ceskoslovenska. V Ceskoslovensku mohli prejavit svoj nazor, dokonca aj ked bol zjavne protistatny a dokonca tam zjavne protistatne strany posobili a kandidovali vo volbach. V Nemecku nemohli byt nie len ze protistatne strany, ale ziadne, co by narusili hegemoniu NSDAP.
Odhliadnuc od toho, cela ta uvaha, ze by porazeny stat (???) - Nemecko mal po porazke ROZSIRIT svoje uzemia na uzemia inych statov (vratane CSR, pricom CS odboj pomohol vitazstvu vo vojne) je absolutne mimo realitu.