613. deň: Rusi vo Volnovache zastrelili deväť civilistov vrátane rodiny s dvomi deťmi
Jasne, ze sa neponahlaju.
Rusko to sice stoji penazi, ze sa z toho pretacaj zrenicky, na rok 2024 museli vycenit tretinu (este raz - tretinu!!!) verejneho rozpoctu na obranu a Peskov uz v zaciatkom aprila 2022 nariekal ake maju vyznamne straty a aka je to ,,huge tragedy" (rozhovor dal v EN, citujem ho doslova), ale oni maju cas.
To, ze by tam Ukrajina nevstupila aj tak, lebo by to museli schvalit aj ficovske Slovensko a orbanovske Madarsko, to je len taka drobnost, ktorou sa nenechaju dalsie roky rozptylovat (z tych 31 statov NATO sa vzdy niekto najde).
Ako pises, vsetko bezi podla planu/