Nuz, ja nie som fanusik palenia knih.
Ale ja nie som ani fanusik deportacii, napr. povojnovych deportacii Nemcov zo Slovenska, ale zda sa, ze aj Nemci rozumeju, preco sa tak stalo. Napriek mojmu presvedceniu, ze to bolo nespravne.
Nuz, ja nie som fanusik palenia knih.
Ale ja nie som ani fanusik deportacii, napr. povojnovych deportacii Nemcov zo Slovenska, ale zda sa, ze aj Nemci rozumeju, preco sa tak stalo. Napriek mojmu presvedceniu, ze to bolo nespravne.
Presne tak. Prave preto su africke krajiny najskorumpovanejsie, lebo su najbohatsie.
Odkial sa vy beriete? Ty mas aku skolu?
Uniklo ti, ze zrovna v USA je znacna cast konzervativnych volicov (podstatne konzertvativnejsich ako vo vacsine EU, kde by boli povazovani za bigotnych).
Rozdiel je, ze ci ta krajina garantuje (realne, nie na papieri) prava homosexualov atd.
Ved Rusko ma este vacsiu mieru korupcie ako Ukrajina a je niekde medzi Mali a Kamerunom.
Rozumiem. Ak nie su narod (vid Putin), naco by mali ministerstvo vlastnej kultury.
Rusko. Nackovske, hlupe, primitivne.
Ja mam jeden meter. To kde kto zamerne likviduje stovky ton potravin? Okrem 30 rocnej vojny.
Zamerne nicenie skladov potravin znie takmer ako vojnovy zlocin.
Rusko. Normalny stredovek.
Ruski sampioni najnovsie denazifikovali 100 ton hrachu a 20 ton jacmena.
Co dodat. Klauni.
Asi takto.
Pocet vrazd na 100.000 obyvatelov (data za 2023). USA 4.96, Russia 8.21 (skoro 2x tolko).
Hore mas vypis z tej tvojej ,,nerasistickej” publikacie, nazzek vymydleny.
Cize Rusi zamerne nicia civilnu infrastrukturu, aby dosiahli ulavy na sankciach, ktore ich posiluju?
Parada.
Sankcie Rusko tak brutalne posilnuju, ze pred par dnami vyhlasili, ze su ochotni utocit civilne lode, pod zamienkou, aby z nich dosiahli ulavy.
Ako to bolo? Mne to neskodi, mne to proste ako, mne to ako, tak ako, prospieva:
Prave naopak evita. Trestny zakon, konkretne § 421 postihuje podporu a propagáciu skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd.
V konecnom dosledku vzdy rozhoduje sudca, ci bol alebo nebol naplneny v sulade s cl. 50 ustavy.
Zdokumetovat to, ze niekto podporuje a propaguje tieto skupiny je pracou policie a prokuratora, kam napr. dolozenie toho, ze pouziva a propaguje ich symboly alebo ich propaguje inym sposobom patri v ramci § 2 zakona o policajnom zbore.
Len vo svete insitnych pravnikov a kotlieb si nackovia mozu robit cokolvek.
Argumenty mas vyssie. Nazvat ta v ich kontexte ,vymydlenym nackom” je spravne.
Ilustracia tvojho neponizujuceho, nezvyhodnujuceho a nelikvidacneho ,,nenacizmu” z publikacie, co spominas:
,, That race whose males will not fight to death to keep and mate with their females will perish. Any White man with healthy instincts feels disgust and revulsion when he sees a woman of his race with a man of another race. Those, who today control the media and affairs of the Western World, teach that this is wrong and shameful. They label it “racism.”
Aspon vidime, kto tu podporuje Rusov, ty ,,nenacek”.
Juj, vobec nic, okrem tych blablov o Bielej rase, Arijskom lude, to, ze Narod su clenovia rasy, atd, atd. Len taky text o ,,prirodnom prave”, nabozenstve a politike.
Pekne sa tu profilujes ty ,,nenacek”, pokracuj.
Ved sa vyjadril.
To vies, ze ano. Ty si si vlastne neni vedomy ziadnych negativnych konotacii, ktore sa s tym pismenom spajaju (zvlast v kontexte tvojich postojov a ruskej agresie) a si taka nevinna obet spolocnosti. Nieco ako ten Marian K.
Ok, a ked to povazujes ze ,,fabulacie bez logiky", tak uprimne veris, ze ja ti to vysvetlim?
Inak tiez to o tebe dost hovori.
Skusal si to sam zistit a ak ano, nenasiel si nic, alebo si nasiel a nerozumiest tomu?
Odporúčame