Ty si cely ,,anglosaso”. Kym 1/2 Europy nema absolutne ziadnu kolonialnu minulost, jediny kolonizator, co sa dozil 21. storocia je Rusko.
To iste zaostale Rusko, pred ktorym nikomu netreba ,,kryt chrbat”. Len sa k nemu musia presirit myslienky, co sa aj do takych kutov Europy, ako boli Uhry presili pred storociami. Nie nieco extra moderne, ale ovycajny humanitmus.


