Bavim sa na tebe, naZZko.
Bavim sa na tebe, naZZko.
Mozno za to iste, co Kotleba s cislom 1488, Rogel s 88, cela plejada nackov, co si tu oblieka uniformy, co vlastne nie su gardisticke uniformy, ved su len cierne, ...
Nie, ja sa na tom bavim.
Ved nehovorim len o tvojom ucte. Hovorim, ze su tu okrem teba taki 4-5 dalsi milovnici Putina a Zorra, zavesov a cokolvek, co je na Z.
Ja viem, odkedy Rusko zautocilo na Ukrajinu, Zorro sa stal mimoriadne popularny zrovna medzi Kremlin Fan Boys.
Ale je spravne, ze sa za to hanbis a zatlkas.
Mozno imbecilov vytaca a mozno si ho tam imbecili davaju. Kto vie.
Vobec, vy ste vsetci len milovnici Zorra
Este raz - jasne ze nie si. Preto to Z v profile.
Jasne ze nie si nacek a jasne, ze je ti luto zmarenych zivotov. Preto to Z v profile.
Samozrejme, s opakovanou podporou ruskej agresie to vobec nesuvisi a dalsich 4-5 podobnych uctov ho tam ma tiez len cisto nahodou.
To su take kotlebovske maniere.
Ty sa pakuj kde chces.
Ozaj, Preco dal Putin zatvorit a/alebo pokutovat vsetkych, co prejavili nesuhlas s vojnou?
Vie to konecne nejake ruzzke stvorenie vysvetlit?
Ako je to? Kto nechce živiť vlastnú armádu, bude čoskoro živiť cudziu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Use_of_cluster…
Rusko. Klamat, klamat, klamat.
Nuz, ziadne prekvapenie. Tradicne ruske hodnoty.
No a kde je teda vyssia sloboda slova? V USA alebo v Rusku?
Hm… Skusme vecne. Takze Rusi (ktorym nikto nebrani vo vyvoze, pristavy maju volne), idu utocit na civilne lode, aby si vyjednali nejake lepsie podmienky ohladne sankcii (ktore im mimochodom podla ich vlastnych tvrdeni neskodia).
Cisty teroristicky stat.
Taraniny. Rusko oznamilo, ze nepredlzi dohodu 4.7. t.j. 2 tyzdne pred utokom.
Rusko. Klamat, klamat, klamat
Ja isto nie, ale kludne sa mi mozes ospravedlnit.
Ved taka ruska logika. Preco nezautocit napr. na civilnu lod lebo ...
(doplnte si podla potreby, napr. ruske pristavy su volne ale ,,nemozu" vyvazat, mozu vyvzat ale nechcu si to to poistit v nezapadnej poistovni alebo mozu vyvazat, mozu si to poistit ale nemozu platit SWIFT-om, ktory Rusi nepotrebuju).
Ved ju tam Rusi pouzivaju opakovane (vratane obytnych zon).
Hm. A zdroj tohoto tvrdenia?
Odporúčame