Ja ma radšej kopčeky, ako rovinu. Ale podhorie Mátry by nebolo zlé. Pred pár rokmi. V súčasnom trende vývoja počasia by bol asi lepší Spiš, alebo Orava.
Dejiny boli zložité a nedajú sa optimálne interpretovať.
Len si nepokažme toto obdobie, keď sú vzťahy medzi Slovenskom a Maďarskom na dobrej úrovni. Máme iné a dôležitejšie problémy.

