A? Kde je ten zdroj?
Máš nejaký relevantný zdroj na tému: Nesmieme pripustiť pravicovú vládu, lebo nás Lipšic všetkých pozaviera
Ja si to tiež myslím, pozri moj príspevok pod sebou. Len neviem, koho mi ten Šanta pripomína: napadá na Pepek Vyskoč, Sebin, či Luděk Sobota (pardon, ten iba v počiatočných - komických roliach), alebo Josef Alois Náhlovský?
Mal by si si svoje komentáre zálohovať, aby si mohol dať svedectvo svojim potomkom, ako vyzerá fanatizmus.
Ja si myslím, že táto masáž je perfektnou ukážkou Overtonova okna.
Teraz masírujú ovečky tým, že že tam bude Danielito. A ten, keďže má iné úlohy (dostať Kočnera do basy, obhájiť Pentu voči Žiaranovi a spol., Valkovu vraždu dostať do správnych koľají a pod.). Takže to odhadujem na niekoho iného.
Treba pouvažovať, kto z tých správnych by to mal byť. Úloha pre stávkové kancelárie, keďže šport sa nekoná.
Nie, neskončili, len sa medzi sebou žerú, kto vypotí najväčšie nezmysly, aby zostali na výplatnej listine. Holt si neuvedomili, že keď už to majú pevne v rukách tí správni, budú sa redukovať stavy.
Potvrdili len jej existenciu. A poukazujú na to, že mohla byť pozmenená a že existuje viacej verzií. Ale mentálne vývody tvojho guru Danielita, čo všetko znamená ta ich komunikácia, poukazujú na to, že ten, kto mu verí, je na jeho hodnotovej úrovni. A veriť jeho výkladu, to chce ozaj mať IQ ovce. Je zaujímavé, že doposiaľ neobjavili ich kódovacie slovníčky, lebo pri rozsahu tej zašifrovanej komunikácie by to mala byť rozsiahla bichľa.
Tie 2 paraleny neznamenali, že Marček strelil Kuciaka 2x. 3 predne spodne, že boli celkom vystrelené 3 rany. O 4 znamená, že sa na to príde až o 4 dni. Pol 12 je šesť, nezabili ich o šiestej? Asi takto to Danielito dešifruje. Škoda, že nepoužili niečo, ako kód Navajo. Taká zmes šarištiny, záhoráčtiny či dialektu z nejakej osady, to by bolo iné kódovanie, ako tréma.
Bola to iba časť - medzi Kočnerom a Zsuzsovou. Chcel by som vidieť aj tú s tými so teraz správnymi názormi.
Ešte by mali povolať ako svedkyňu vykladačku snov, vešticu a pod. Aby to bolo dôveryhodné.
Že by chceli odstrániť aj Remišovú?
Nejako som nepostrehol, že by sme súsedili so Slovinskom, Chorvátskom, Nemeckom alebo Švajčiarskom. O čo im ide? To už naozaj chcú nasra ť aj tých posledných, čo im ešte zostali?
A nebolo by lacnejšie, keby to Infráci robili sami, nie cez subdodávky? Veď majú majoritu, to nevedia tie nevýhodné zmluvy zrušiť?
Tak chcem vidieť inzerát tvojej firmy: ponúkam 50 miest na zber jahôd. Plat: 1600 euro brutto.
Nemýliš sa. Keby Trump zamladi čítal Oceľové mesto od Julese Verna, asi by vedel odhadnúť, čo sa stane...
Na niektorom letáku som to už videl. V Bille teraz stehno za 10 eur. Ja by som si dal radšej baraninu, no v Trnave máme iba jedného barana, a ten teraz momentálne vládne v Bratislave.
A doma všetci v poriadku? Baraninu či jahňacinu som u mäsiara videl naposledy do vstupu do EÚ.
Však asi na toto skončil Smer ako vládna strana. Podpora Lisabonu ho stála rozhodujúce percentá vo voľbách v r. 2016. Vtedy už boli následky badateľné. A myslím osobne, že rozhodujúcim faktorom bola nominácia Lajčáka na ministerský post. Týmto sa im podarilo zmazať výhody najväčšieho kompromisu, že vo vláde bola SNS + MOST.
No neviem si predstaviť Slovexit, keď taká veľká krajina, ako GB, mala také problémy pri jej odchodu.
Odporúčame