Aj Pol Pota...
Podľa mňa percentuálna výška dane nerozhoduje. Len ta vyššia prinúti viacej ľudí podvádzať a tí, ktorí na to nemajú žalúdok, tí to doplatia. A je blbosť, že nižšia daň prinúti platiť tých, ktorí doteraz neplatili. Aj tak nebudú platiť, majú poradcov a pod. To je ako teraz u hotelérov, znížiš im DPH a aj tak nezlacnia cenu, že vraj investície...
Namáš tam infláciu cca 46%, takže je to cca rovnako.
Pri maržiach, ktoré dosahujú, 2,5 % je iba pľuvanec. A pokiaľ viem, platí tu Zákon o ochrane hospodárskej súťaže, ktorý chráni menších proti monopolu väčších. Takže so sťažnosťou môžu ísť, vieme kam. A keby uspeli, dôkladne by som sa im pozrel na účtovníctvo, kam tie obrovské marže odtekajú. Reklama, poradenstvo, nevýhodné transakcie smerom k materskej spoločnosti...
Je zaujímavé, že okrem 1 postihnutého slnečným úpalom má moje okolie podobné názory. Chcelo by to ešte jedného Škripaľa a snáď aj tento jeden si dá dolu slnečné okuliare.
Teším sa na finále Kvitová - Plíšková. Bude to niečo, ako nedávne double Kuzmina a Fialková.
Tak idú ju opravovať alebo čakajú na tu štúdiu? Opäť vyhodené peniaze? Už sa to tam pre časom rekonštruovalo. Výsledkom bol renovovaný podchod s výťahmi, ktoré boli po krátkom čase nefunkčné a megalomanský nájazd pre vozíčkarov (pochybujem, že ho niektorý využil).
Nebol to len ten trestný okruh, ale aj pomalý beh. Ja si myslím, že treba dať šancu ďalším, aj keď nie je veľký výber. Ale možno motyka vystrelí.
Ja nie som za nadávky a očierňovanie, ale pokiaľ Terka bude takto behať, nebolo by lepšie do štafety vyskúšať nejakú juniorku, a nie sa vyhrážať nepostavením štafety? Buď ju to nakopne, alebo sa aspoň ďalšia otrká.
Veď je to jednoduché. Nech Igorko postaví vlastného kandidáta. Mám pre neho 1 tip: istý P.V., bytom Botanická 1, Trnava.
Mozog. Možno má nejaký externý, online napojený na US ambasádu a ošetrujúceho lekára v Pezinku.
Ja jej tiež držím palce, aby sa jej zadarilo, ale Kuzminove vyjadrenie nie je adekvátne, že nebudeme stavať štafetu. Doteraz sa vždy našli (nielen) biatlonisti, ktorí to v nejakom tímovom športe pokazili, napr. Fialky boli zopár rokov iba do počtu. Ale zamakali na sebe, progress je viditeľný. Takže Terka sa môže uraziť alebo sa vykašľať na vulgárne komentáre a zamakať na sebe, aby aj ona voľačo dokázala a nielen v štafete. A možno treba aspoň na striedačku dať šancu iným perspektívnym babám. Napr. Češkám sa doteraz nedarilo a odrazu boli tretie.
Ale sa nám tu opäť zišla ,,sebranka" skrachovaných súdruhov ,ktorí v roku 1989 sa po pivniciach skrývali. Nejaký pichliač a cokohodotoho na čele. Vpřed, zpátky ni krok!
Ty by si ho mal ešte 30 razy prečítať. Ide o ďalšiu špinavosť semenníka N. Zase majú údovo overené tajné informácie z vyšetrovania. A ktohovie, či nie si nejaký masový vrah alebo pedofil a v budúcnosti nebudem obvinený z toho, že som s Tebou elektronicky komunikoval.
Práve že je tam toto: vezmime do úvahy - čo znamená, že doposiaľ nebolo preukázané, že o tom vedel. Ale o tom ten súd nebol. A NAKA teraz vyšetruje ďalšie predaje s rovnakým scenárom - a potom už tam nebude tá formulácia...
Odporúčame