No anglo-saské právo určite nie je ideálne, viď oslobodenie anglána, ktorý ubil Čecha na smrť - a nič...
No anglo-saské právo určite nie je ideálne, viď oslobodenie anglána, ktorý ubil Čecha na smrť - a nič...
Profesionálny špión je obyčajne pracovník konzulátu ktorého keď chytia tak ho výkopnu lebo ma imunitu a nemôže ísť do lovhu - to je hovadina. Skutočný špión pracuje v utajení a pokiaľ má diplomatický pas, je okamžite pod dozorom.
No chcel by som vidieť výpočet energetickej účinnosti.
Pardon, že tak neskoro reagujem, ale reakcia bola veľmi skorá a volal som s bývalými kolegami, a z našich by si toto nik nedovolil. Asi najväčší možný dôvod je súbeh porubu a ražby v 1 poli. Ale stále len dohady. Otázne je, akí kovboji boli v tej poľskej dodávateľskej firme.
Tak nízky stav je hlavne kvôli rekonštrukcii hrádze. Postupne sa bude napĺňať. A čo v Bílej premenia na sneh, z veľkej časti po odmäku natečie naspäť.
No ja dúfam, že to nedopadne ako v Handlovej - tam je jasné porušenie zákonov, baníci nemajú čo hasiť požiar. Fáral som 2 kilometre odtiaľ, a v živote som by si nik nedovolil zakrývať čidlá. Brat tam ešte robí a nik si nedovolí v robote nejaký průser, lebo by okamžite letel. Na to čakajú, zbaviť sa každého, aby mu nemuseli platiť rentu.
No metán je výbušný v koncentrácii 4,5 - 14 %. Takže preto najmenej 4,5x. Mohol sa niekde pomaly hromadiť - to by bol průser detekcie, alebo sa mohol uvolnř pri nejakom otrase. Musíme čakať ny výsledky vyšetrovania.
ČSM je cca 2200 m od hranice a dobývací priestor siaha po hranicu.
No prerazený nie je z tretiny, ale na 0 %. Prerazený bude, keď si chalani z oboch čelieb podajú ruky.
Môže mi niekto kompetentný objasniť, či ide o akt vojenskej agresie, kto ich zastavil - či vojsko alebo pohraničná stráž?
Ďalej - boli to námorníci alebo vojaci, alebo príslušníci rozviedky?
No, lenže tým, že Babiš nepomenoval veci správnym menom, si mierne povedané, zavaril.
Ale keď sa - odhliadnuc od momentálnej situácie - 1 strana druhej vyhráža útokom na most, tak asi je reálna obava, že tak spraví. Takže zmluva už asi nereflektuje súčasný stav.
Pardon, ... tie ... telefón
A šte F4: GazPutin
On neklame, je o tom presvedčený. Ja by som chcel vidieť jeho počítač, ako má naukladané ti svoje neustále sa opakujúce hlášky.
Asi takto:
F1: 033/648 21 11 (telefń na Cajlu)
F2 - Jozef Gašpar Tiso, syn mäsiara z Bytče...
F3: KomuniSSti
Pol Pota kto dosadil? Že by CIA? A prečo ho sundali súdruhovia z Vietnamu?
Nejako si zabudol na to najdôležitejšie: kedy začalo politizovanie tejto kauzy? A kto ho žačal?
Od profesora Feráka:
Z rekonštrukcie DNA chromozómu Y (Y-DNA) a tzv. mitochondriálnej DNA (mtDNA) línii európskych populácií vrátane slovenskej vyplýva, že väčšina línií, s ktorými sa dnes v Európe stretávame (zhruba 75 – 80 %), má genetické korene siahajúce do mladšieho paleolitu, t. j. do doby pred 10 000 až 45 000 rokmi a len asi 15 – 20 % je neolitického pôvodu. Len menej ako 5 % je mladších ako 10 000 rokov.
Predkovia väčšiny Európanov vrátane Slovákov žijú v Európe už desiatky tisíc rokov, iba 15 – 20 % našich predkov sa sem dostalo počas neolitickej migrácie pred približne 8 000 – 10 000 rokmi a len celkom malé percento ich prišlo neskoršie. Tento záver je v spore so všeobecne rozšírenou predstavou, podľa ktorej neolitickí poľnohospodári vytlačili z Európy paleolitických lovcov a zberačov. DNA hovorí, že išlo skôr o expanziu neolitickej (poľnohospodárskej) kultúry než o expanziu jej nositeľov.
Odporúčame