No ja by som sa najskôr odstrihol od Swiftu. Odtiaľ hrozí väčšie nebezpečenstvo, ako od internetu.
No ja by som sa najskôr odstrihol od Swiftu. Odtiaľ hrozí väčšie nebezpečenstvo, ako od internetu.
No ja sa Rumunom nečudujem, co je doma, to se počítá, pánové. Náhodou sa tam nejaký demokrat vyhlási prezidentom a spoľahliví demokrati si to zlato jednoducho privlastnia. Venezuela, Líbya...
Markuš je mimo misu, to nie je štát.
Opäť reakcia mimo mísu. Tu nie ide o kvalitu/nekvalitu (pochybujem, že Nemci by žrali nekvalitné poľské mäso, a ich "kvalitné" vyvážali k nám), skôr ide o kampaň. Proti komu? Česi sú v hovädzine sebestační, tam asi ide o to, že to nekvalitné mäso priviezla spoločnosť od Agrofertu. U nás sa hovädzina na 60 - 70 % dováža (neviem, komu sa za to poďakovať), ale konkurencia čaká na každý podnet, aby sa zlikvidovala. Takže namiesto nekvality by som hľadal skôr konkurenčný boj - taký Cimbaľák by asi vedel povyprávať...
Už niekoľký raz reagujem na podobné výlevy. S poľským mäsom majú problém iba české a slovenské médiá. Keď si pozrieš hovädzie z mrcín, ako to prezentuješ, tie zábery boli rovnaké ako z roku 1989 z Rumunska (150x opakovaný záber na tisícky mŕtvol - v skutočnosti možno 30), alebo teraz z Venezuely (čakal som vyziabnutých protestantov proti Madurovi - ale napodiv sú veselí, dobre oblečení, mobilujúci...). Takže by som s hodnotením počkal 2 týždne, ako vždy to vyšumí bez ospravedlnenia. Keď si v Prahe dá niekto poľský pokazený steak za 38 euri, tak je asi vie rozoznať kvalitu. Poľske mäso (asi) nekupujem, ale asi je záhada, že tieto problémy nie sú inde v Európe, ktoré PL zásobuje.
No neviem, či si videl nejaký šot z demonštrácií vo Venezuele. Ja som tam nikoho hladného ani otrhaného nevidel. Samí veselí a dobre oblečení ľudia, mobily, selfíčka. Márne som hľadal nejakého jedinca, akých je vidieť v slumoch v Brazílii, Kolumbii či iných "demokratických" krajinách.
Neboj sa, dajú hlas podobnému. Sledujú narkózu, STV 1 a pod a nikde sa správa o týchto podvodoch neobjavila.
Ale už keď tento jednostranne zahľadený odpad slovenskej žurnalistiky uzná, že Kiska podvádzal, je to potvrdenie, že čin sa stal. Ešte pred 2 mesiacmi nemožné.
A ty ujo, s 20 nickami a ešte možno tebe dvaja podobní, dnes máte službu.
Ja si myslím, že našťastie Pravda má aspoň trocha sebareflexie a nejaké žvásty o vraj možno údajných telefonátoch nezverejňuje. To je sústo pre N + SME, tí sa v tom rochnia.
Lenže tu nejde o nejakého drobného živnostníka, ale o pomerne veľkú firmu, kde by takéto základné veci mali vedieť. Teraz tu ide skôr o to, či to spravili omylom, alebo zámerne. O omyle pochybujem, nakoľko ich spravili opakovane. Takže uvidíme.
A nie je tak náhodou pravda aj to, že tieto počty klesajú? Podobne ako u potratov?
A treba povedať aj ďalšiu vec. K podstatnému poklesu nepríde bez odstránenia chudoby, tá je najčastejšou príčinou.
A s kým sa chcú dohodnúť na vytvorení budúcej vlády, po ktorej tak veľmi túžia?
Neboj sa, keď vyradia superovi elektroniku, bude kôň najrýchlejším dopravným prostriedkom. Potom Praga V3S a bicykle...
No kupim si za 10 euri flasu kvalitnej whisky alebo slivky, zopar chipsov, pustim telku a uvidim 2x tolko, ako tito. A nebudu ma vyrusovat tie ich blbe biznis kecy, ako a kedy koho odrbat...
A za to so usetrim na case a peniazoch zaplatim synatorovi ubytko na VS na mesiac.
Zase chystaný o j e b. Nekončí náhodou Regiojetu licencia a takto po rokoch kašľania na cestujúcich si chcú bezplatne predĺžiť ryžu na tej trati? Však mali v zmluve, že v prípade zvýšenia záujmu o dopravu pridajú vozne?
Ale netrepe. Bolo si zase treba kopnúť do Smeru alebo SNS. To, že primátor a župan sú ruka v ruke, je v Trnave všeobecne známe. A aby trocha zauvažovali, postavili v Trnave jednu vyvarovňu pre všetky školy, nemocnice a sociálne zariadenia, to nie. Radšej tu budú robiť komédiu Lebo Fico.
Obedy zadarmo - a to tu nik nespomenie, majú okrem dotácií pre menej zarábajúcich aj iné účely, hlavne zdravší a rôznorodejší jedálniček, ako ponúkajú fastfoody a bufety. Aj výchovný, keď si dieťa pracháča dá fazuľový prívarok a zistí, že je to chutnejšie, ako suši...
Zase výhovorky na obedy zadarmo, nemajú ich dostávať až od septembra?
Odporúčame