Nie, tvoji tiahnu, na čele so šéfom mafie Ficom, za potlesku luzy!:-))))
Nie, tvoji tiahnu, na čele so šéfom mafie Ficom, za potlesku luzy!:-))))
Harakter nesklamal!
Prostitútky tiahnu na Ústavný súd! :-))))
Ústavný súd sa bude sťahovať bližšie k Bonaparte.
A Troškovú zvolí Smer, SNS a Most za Ficovi poradkyňu! :-))))))
Oháňala sa tým, že pri všetkých "omyloch" ma čestné prihlásenie od hodnotiteľov, že sa pomýlili.
Kto nepočul neuverí!
To dala hodnotiť absolventom osobitnej školy?:-))))
Zlodejka je to!
Videl som to spočítavanie čísel pri hodnotení.
Na ministerstve školstva.:-)
A táto sliepka to drzo obhajuje!:-))))
Guru všetkých konšpirátorov na Slovensku Harabín povedal:
Kaliňákova inšpekcia ministerstva vnútra je ne-zá-kon-ná!:-))))
Pán je vedec a jeho dcéra kradne.
Riadna hanba v rodine!
Že tom táto chudera nevedela.
Keby bola vedela, bola by pridala.:-))))
Ficov sused Kočner, s ktorým Fico spolu bojoval proti novinárom, je podozrivý z objednávky vraždy mladého novinára a jeho snúbenice.
Takto skončila nenávisť týchto dvoch voči novinárom.
Fico si Kočnerom tykal a stretli sa spolu na viacerých podujatiach.
Známe sú napríklad ich návštevy u ďalšieho podozrivého Bodora, ktorý sa podieľal na sledovaní Kuciaka.
Isto to nebude jediný prípad ich spolupráce.
Aj takto sa dá informovať, že Pravda?:-)))))
Zatiaľ spoľahlivo zamietli obvinenia všetkých papalášov pod koberec!:-))))
Ale s objednávateľmi spolupracoval ešte v generálskej uniforme!:-))))
Saková tvrdí ,že policajná inšpekcia prebrala prípad preto ,lebo podozriví sú aj POLICAJTI.
Gašpar, Kramer, Vorobljovsú sú jasní.
Ktorí ďalší?
Saková prekročila svoje kompetencie.
Previesť vyšetrovanie vraždy na jej podriadenú inšpekciu by mohla, len ak by bol podozrivým policajt.
Jej rozhodnutie je nezákonné.
Zrejme príkaz sliepke od dua Kaliňák Fico.
Nevrav, zase leštíte Auróru?
Minule vás Jeľcin všetkých rozohnal! :-))))
Predával Penty zdravotníctvo , lesa dostane k moci.
A svoj sľub, keď sa dostal k moci aj dodržal!
Nacionalisti všetkých národov Juhoslávie sa navzájom rezali ako besní , na čele s najmocnejšími - Srbmi.
Ale vinovatí sú Američania , ktorí toto besnenie zarazili!
Už som sa zľakol, že si Djokovič st. išiel dať liečiť otravu krvi do Ruska k Putinovi.
A to ho len kamarát Rus odviezol do špirála v Monaku!
Odporúčame