A vrátiť prípad na nové prejednanie. A to môže robiť do nekonečna !
A vrátiť prípad na nové prejednanie. A to môže robiť do nekonečna !
Nevrav, Harabín bude popri prezidentovaní aj súdiť?
Vy nazis ste strašne jednoduchí !
Najvyššieho súdu.
Úžas, že nevieš, že ÚS rieši odvolania proti rozsudkom Najvyššieho. :-)))),
V tejto špinavej hre nejde len Ficov strach z trestu za rozkrádačky.
Oligarchovia potrebujú dosadiť svoju bábku Fica na Ústavný súd, aby im zaručil beztrestnosť.
Smer, SNS a nazis ich v tom podporujú!
Chystá sa demonštrácia z príležitosti výročia mafiánskej vraždy mladých ľudí.
Bratislavou bude znieť:
Fico do basy!!!
Zapletený do mafiánskych vrážd sa silou mocou hrabe za predsedu ÚS.
To tu ešte nebolo!
Správne.
Kotlebovci sú tí praví partneri pre Smer a SNS!:-)))))
Tiež si myslím.
Patria k Ficovi a Dankovi, hodnotovo aj mentálne.
Teraz budú na programe objednávatelia vrážd z Bonaparte.
Táraniny, končia.
Kotlebovci dokázali, že v kritických chvíľach sa na nich Fico môže spoľahnúť!
Črtá sa nová koalícia.
Fico ,Danko, Kotleba!
Mne nie sú nazis dobrý nikdy.
Zato Ficovi hej.
Slovenský Maďar za ruské peniaze v Nemecku.:-)
Kotlebovci neodovzdaním lístkov hlasovali so Smerákmi a SNS.
Haraktér mal predsa pravdu, nazis sa nechali sa kúpiť Ficom! :-))))))
A Kotlebovci tiež!
Nazis podržali smerákov a SNS proti ktorým vraj bojujú! :-)))))
Ako ináč, nazis podržali obirmovaného! ;-)
Urazený je akurát tak neúspešný prezidentský kandidát, vykopnutý predseda vlády a neúspešný kandidát na sudcu ústavného súdu a Baštrnákov nájomník v jednej osobe.
Odporúčame