Spuchnutý červený ksicht neabstinujúceho alkoholika neveští nič dobrého pre cica- kutya koalíció.
Spuchnutý červený ksicht neabstinujúceho alkoholika neveští nič dobrého pre cica- kutya koalíció.
Teraz ho chytí zase riadna besnota.
Šereš má po p... !:-)))))
A tak sa hovadil zháňaním kadejakých potvrdení o advokátskej praxi a teraz odstúpi z voľby! :-)
Budem kandidovať, nebudem kandidovať, budem kandidovať, nebudem kandidovať.
Vlastne ja som nikdy ani nechcel kandidovať! :-))))))
Ty si vtedy ešte nežil, že? :-)
Brežnevov špiceľ Putin.
Taká je pravda! :-)))))
Tebe napíšem krajšie:
Čo ti tak voňalo v ruskom zadku?
Spokojný? :-)))))
Putin nebol vojak ale špiceľ!
Špicľoval Nemcov.
A čo ti tak voňalo v tej ruskej riti?
Vraj RVHP nám nikdy nediktovala, čo máme robiť.
Len sme sa nesmelo pokúsili o trošku samostatnosti , v tom momente tu boli ruské tanky!
Vynecháva ti pamäť ruský troll?
Okupant bol v Nemecku dislokovaný KGBák Putin, tvoje slniečko najjasnejšie!:-)
Nuž teraz budú padať iné otázky, ako keď to vyšetrovala skorumpovaná policajná inšpekcia Kaliňákovej pravej ruky Sakovej! :-))))))
Kto to už len vymyslel, že pravoslávny Rusnák bude reprezentovať slovenské národné hodnoty?
Tebe by som doprial do domácnosti Ha-ra-bí-na.
Do mesiaca by si bol v cvok-hau-se! :-))))))
Najväčším Harabínovým nepriateľom je jeho papuľa.
Rozohní sa, začne tárať o svojej genialite a zabudne, že nie je na stretnutí svojho fan klubu ani v Slobodnom vysielači.
To, čo napríklad nadrístal o tom, ako využije svoje prezidentské právomoci, zájde do Bruselu a tam postaví všetkých do pozoru a prebuduje EÚ, muselo veľmi nadchnúť jeho fanúšikov, normálny človek si však po pozretí jeho vystúpenia iba poklepe po čele! :-))))
Národná rada má povinnosť navrhnúť 18!
Má tam 39 kandidátov.
Nech si Národná rada splní svoju ústavnú povinnosť!
Hej a o tom ,kto sú zlodeji a oligarchovia rozhodne on!
Napríklad taký Mečiar je podľa neho čistý! :-)))))
Odporúčame