Premiér Fico dostal odpoveď od UEFA na svoj otvorený list. Problémom sa budú zaoberať
Tak ako bolo od premiéra Fica hlúpe, že sa zamontoval do prípadu Malinová, tak je teraz prinajmenšom nedôstojné, aby premier protestoval otvoreným (!) listom proti nešportovému správaniu futbalistov. To mal urobiť predseda futbalového zväzu, prípadne aj na premiérov podnet. Chváliť sa tým, že dostal odpoveď a UEFA sa tým bude zaoberať, je smiešne. Nič iné sa predsa s listom predsedu vlády robiť nedá. Odpovedať je slušnosť.
Dlhodobo nemáme vo vedení štátu štátnikov, máme len rýchlokvasených polovzdelených politikov, ktorí, žiaľ, svojou neštátnickou amatérčinou, nedehonestujú len seba, ale aj štát. No a zmena v tomto smere je, zdá sa, v nedohľadne.