alebo keby mali pozvaných nejakých závozníkov z tých skladov, ktorí prekladajú tie konzervy
alebo keby mali pozvaných nejakých závozníkov z tých skladov, ktorí prekladajú tie konzervy
musel si užiť riadne silné drogy, lebo takúto debilinu rozumovo zdravý človek vytrepať z úst nemôže
keď pozerám na tie prestierania na tých stoloch, na ktorých podpisujú tie zmluvy, nevyzerá to, že by bola snaha hostiteľov v uctiť si hostí ako sa patrí. Ved´ tie prestierania vyzerajú ako keby ich stiahli z vojenského skladu, z regálu, kde skladujú vojenské konzervy. Zrejme musia to byť bojové podmienky, keď podpisujú " bojovú zmluvu". Ak by ma ako hosťa takto niekde privítali, tak im slušne poďakujem a okamžite odídem, že musím ísť okamžite olej vymeniť v aute
keď pozerám na tie prestierania na tých stoloch, na ktorých podpisujú tie zmluvy, nevyzerá to, že by bola snaha hostiteľov v uctiť si hostí ako sa patrí. Ved´ tie prestierania vyzerajú ako keby ich stiahli z vojenského skladu, z regálu, kde skladujú vojenské konzervy. Zrejme musia to byť bojové podmienky, keď podpisujú " bojovú zmluvu". Ak by ma ako hosťa takto niekde privítali, tak im slušne poďakujem a okamžite odídem, že musím ísť okamžite olej vymeniť v aute
keď pozerám na tie prestierania na tých stoloch, na ktorých podpisujú tie zmluvy, nevyzerá to, že by bola snaha hostiteľov v uctiť si hostí ako sa patrí. Ved´ tie prestierania vyzerajú ako keby ich stiahli z vojenského skladu, z regálu, kde skladujú vojenské konzervy. Zrejme musia to byť bojové podmienky, keď podpisujú " bojovú zmluvu". Ak by ma ako hosťa takto niekde privítali, tak im slušne poďakujem a okamžite odídem, že musím ísť okamžite olej vymeniť v aute
veď v Afganistane Afgáncov tak údatne chránili pred Rusmi, že ich tam zostalo niekoľko desiatok tisíc mrtvych, tých Afgáncov
malinka, s tými " našími ľuďmi" súhlasím na 100 %. Ako vtedy zlo nečinil komunizmus či socializmus, ale naši ľudia . Takisto aj teraz zlo na národe nečiní demokracia, ale naši ľudia , Lóvaci .
jasné, že mali s Južným Vietnamom
ale veď o niť nejde, to len kontraadmirál podpísal dohodu o dodaní atómových obranných ponoriek do Dunaya pod bratislavské mosty a Rusi nemajú šancu, Američania nás budú brániť do úmoru s nasadením vlastných životov, veď to je obranná zmluva
to tu bude ako v Česku po Mníchove
zúčastniť sa OH v Číne blokujú športovcom politici, vraj pre porušovanie ľudských práv, ale zúčastniť sa svetovej výsatvy v Dubaji, tam problémom ľudské práva nie sú, lebo Dubaj je americký
to by tie olympijské hry mohli byť aj v nebi, pokiaľ bude na svete vládnuť americký šovinistický militarizmus, nikdy mier a pokoj pod olivami vo svete nebude
a čo tak kopnúť si do slovenských biľakov a nezahovárať biľactvo za Fica a odpútavať tým pozornosť iným smerom ako čo trápi Slovákov na slovo súcich
veď Fico sa drží stále rovnakej témy a programu, nikdy nešiel ani nepôjde so zlodejmi, podvodníkmi, privatizérmi, s antisociálnymi okrádačmi štátu a ľudí
akurát keď nik z koalície nevie povedať, dokonca ani Matovič s Lipšicom koľko toho a čo tan Fico ukradol, resp o čo okradol štát. Dalo by sa to povedať, ale žiaľ všetci sú koaliční
šák nech Matocič vyhlási, že uhradí tomu zvýšené náklady na teplo a energie, kto sa dá trikrát zaočkovať. A je to!
Odporúčame