tí už tam sú zapísaní, dokonca zlatým písmom
tí už tam sú zapísaní, dokonca zlatým písmom
dmi sa činí, zobral peniaze od Igorka, musí odviesť robotu
to skôr by im slušalo v pozadí cirkusové šapitó, aby to hodnoverne vyznelo
veď väčšina na Slovensku je vláda a pani prezidentka a ústavný súd
ale rozum v hlave má, aj diplomovku neopajcoval, dokonca sa ani nelieči na psychiatrii
prečo nevystúpil na tlačovke Heger, čoho sa bojí, veď je premiér, takýchto neschopných úbožiakov pošle. Kontraadmirála a poľného maršála
dvaja trápní šašovia, vidno, že ani jeden nebol vojak
a americké vojská tu cvangujú už dva roky po Európa od pobaltska až po Bulharsko, vrátane Slovenska, Poľska. V Poľsku už sú dokonca nasáčkovaní americkí vojaci Maďarska. Čo mal robiť Putin, musí sa brániť
boli to dvaja trápní úbožiaci, hrajúci sa na generálov na piesočku
prečo vlastne neprišiel osobne na tlačovku predseda bezpečnostnej rady, čoho sa bojí? Ale poslal za seba 1. pomocníkov 2. zástupcu šéfa vrátnice na bezpečnostnej rade. Tí svojím vystúpením pôsobili nanajvýš trápne. Človek mal pocit, že už máme ruské vojská a rakety, toť za humnami
Romanko, vďaka za info. Lebo v týchto goelbelsovských pomeroch sa už človek nič nedozvie. Cenzúra ako za Hitlera
AG testy sú "právne a legislatívne " v poriadku, Bol vyhlásený núdzový stav, zákon to pripúšťa
zbinko , nákup vojenskej techniky je riešený príslušnými vyhláškami ministra obrany, pri ktorom sa musí dodržať zákon o ochrane utajovaných skutočností, takže žiadne referendum
vy ste asi s ním absolvovali rovnakú školu, aj rovnako ste opajcovali diplomovku, súdiac podľa rozumu, tá zhoda sa nedá prehliadnúť
chlapci igorkáči, podajte si žiadanku, ulejem vám po pol kýbli rozumu lievikom aby ste hovorili k veci, nie drístali od vecí ako váš fuhrer
Brežnev nám rozdával dlhé kabáty, Biden ide nám rozdávať bombardéry a rakety
táto je vláda je veľké množstvo hroších koží pohromade
politici, ktorí sa boja vlastného národa nikdy referednum nechcú, tvrdo ho odmietajú
Odporúčame