a krajina pôvodu strelca?
a krajina pôvodu strelca?
za Jeľcina Amíci drancovali ruské nerastné bohatstvo, boli tam nasáčkovaní, ale prišiel Putin a tresol im po nose aj s Chodorkovským a vyhnal ich a odvtedy ruské nerastné bohatstvo patrí Rusom
vidno, že si si prečítal Ročenku pre slniečkársych skautov a kovbojov a z nej si taký múdry
Amerika hospodársky kolabuje, je v koncoch, potrebuje nové suroviny, nerastné bohatstvo , už nemá koho vykorisťovať a ožobračovať a to všetko je akurát v Rusku
Rusko nie je ázijská krajina plná bosích mudžahedínov, že príde zopár lietadlových lodí, vyštartuje zopár triskáčov a bombardérov a tí to všetko rozprášia. Rusko je veľmoc, svetové veľmoc, vojensky silnejšia ako USA. Ruske je koniec USA ako svetovej veľmoci v prípade vojnového konfliktu
Karolko, super +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
akurát Rusko nie je ázijská krajina plná bosích mudžahedínov, že príde zopár lietadlových lodí, vyštartuje zopár triskáčov a bombardérov a tí to všetko rozprášia. Rusko je veľmoc, svetové veľmoc, vojensky silnejšia ako USA. Ruske je koniec USA ako svetovej veľmoci v prípade vojnového konfliktu
Amerika hospodársky kolabuje, je v koncoch, potrebuje nové suroviny, nerastné bohatstvo , už nemá koho vykorisťovať a ožobračovať a to všetko je akurát v Rusku
dobre správy budú dobrými až kedˇ odíde táto vláda aj s prezidentkou. Rád by som videl zoznam tých " viacero " firiem, ktoré v súčasnej dobe zvyšujú platy zamestnancom
to ja ako chytať vrabca alebo holuba na streche bez rebríka a bez vreca
toto sú tí skutoční vojnoví štváči, ktorí nechcú mier, ale stále vyvolávajú ohniská napätia po celom svete. A takýmto štváčom sa strkajú do zadku naša Čaputová, Naď, Korčok, vlastne celá vláda
obrovským nedostatkom v riadení a manažovaní vlády je skutočnosť, že táto vláda nemá hlavu, nemá ju kto riadiť a koordinovať všetky opatrenia jednotlivých rezortov. Každý minister sa s kýbličkom hrajká na svojom piesočku, vydáva si svoje niekedy zmysluplné, niekedy nezmyselné opatrenia, ale ako celok to nemá ani hlavu , ani pätu, je v tom obrovský bordel a neporiadok, no nakoniec to odnesú občania, podnikatelia, zamestnanci i zamestnávatelia, skrátka celá spoločnosť.
ak prezidentka aj ústavný súd miesto rozhodnutí, odpovedajúcich ústave a v súlade s ústavou a zákonom vydávajú "šalamúnske rozhodnutia", s takým štátom už nie je niečo v poriadku, už nie je právny štát
toto už je pomyselná čiara, za ktorú už nebude Rusko ustupovať Amíkom , EÚ a NATO. Putin sa správa rozumne, zmierlivo a ohľaduplne, zachovávajúc minské dohody, čo sa nedá povedať o amerických a NATO provokatéroch
a vôbec, táto vláda svojou činnosťou a konaním pôsobí dosť nesvojprávne
dosť zjednodušene povedané, nedávajte, ale v reále to ani nie je možné. Vzhľadom k tomu, že rodičia musia ísť do roboty a vláda vôbec nezabezpečila v takýchto prípadoch pre nich kovidovú PN
a to nielen vo výrobnej a hospodárskej sfére, ale dokonca aj vo vláde aj v parlamente / viď koalícia/
a vôbec múdri , uvedomelí a vzdelaní ľudia to už bud skôr totalitný prežitok socializmu, ktorý sa v demokracii nebude "nosiť" predsa. Múdrí a vzdelaní ľudia sú pre spoločenský systém zvaný kapitalizmus skôr nebezpečenstvom, v demokracii potrebujú skôr jednoduchých ľudí, robotov
Odporúčame