to ešte nevedeli kto to je a už tam boli LIpšic a NAKA? Či ako to vlastne bolo?
to ešte nevedeli kto to je a už tam boli LIpšic a NAKA? Či ako to vlastne bolo?
a že práve Lipšic? Asi kedˇ jediný má tie americké školy a móresy
a čo tepláková bunda? Aj na to máme špecialistov
však keď sa motal pri Valkovi, prečo by nemohol aj pri tomto
mali by naší slávní a investigatívní novinári zistiť, či mrtvy nedržal v rukách dva deci novičoku
a preto bránia vojaci slovenskej armády Slovenskú republiku a uplatňujú svoju povinnosť a česť občanov SR ako okupanti na ruských hraniciach
je to sranda s tou našou spravodlivosťou. Kiska aj Bašternák rovnaké daňové pruséry, Kiska si príjme účinnú ľútosť, dane doplatí a chodí si po slobode, Bašternák chce tiež prijať účinnú ľútosť, nie je mu to umožnené, tiež dane doplatí, ale do basy ide. Kde to sme? To si s snáď niekto robí zo spravodlivosti a zákonov srandu
aj čo robí slovenská okupačná armáda na hranicich s Ruskom?
pamätám si ešte zo základnej školy, že v literatúre nás učili čo je realizmus a socialistický realizmus, že realizmus len popisuje skutočnosť tak ako je, ale socialistický realizmus aj ukazuje východisko z tejto popísanej situácie. Autor opísal realisticky skutočnosť, realitu, ale Fico dnes odpoludnia ukáže aj východisko z tejto situácie
si totálne mimo, celý súčasný problém je úplne niekde inde. Americké "migy" / tých 14/ vôbec nie sú problémom, tie americké " migy" by tam aj v súčasnosti mohli pristávať, problém je úplne niekde inde
túto ekonomické aj vojenskopolitickú krízu vyvolali USA, aby zbohatli na biede celej Európy, že zatiahli Brusel do pre Európu samovražedných sankcií voči Rusku a výsledok začíname pociťovať všetci na vlastnej koži, ale Amíci budú tí, ktorí na tom hrubo zarobia
keby žil Samo Chalupka dnes, tak sa z tohto režimu radšej zasamovraždí
referendum za referendom sa nevalí, lebo máme referendových kolaborantov
Šeliga si počína ako drzý neokrôchaný " spratek". Možno Fico zruší, ale až keď ak sa Šeliga verejne ospravedlní za to že robil pouličného bratislavského slušáka a protivládneho pučistu
ak ukrajinská banderovská armáda s podporou NATO a Amíkov nevpadne do Luhanska, tak Rusi nemajú dôvod prekročiť rusko-ukrajinskú hranicu
pán politolog Marušiak si z nás robia pr. dé, l
pán politolog Marušiak sú obrovskýýýýýýýýýýýýýýý srandista.
Odporúčame