a pán minister Lengvsraký si spokojne spia, ved´ o nič predsa nejde
a pán minister Lengvsraký si spokojne spia, ved´ o nič predsa nejde
alebo pán Žilinka skončí ako Dimitrov v Nemecku v 30 tych rokoch
ale pôjde to , Žilinku zlikvidovať, čurilli alebo lipšici nájdu a vyškolia kajúcnika, ktorý dosvedčí, že Žilinka zobral úplatok za vybavenie úplatku na jednom štátnom úrade, aby nejaký pohlavár nebol stíhaný
vie si niekto vôbec predstaviť, ako by bolo osem obvodov, koľko by mali poslancov v parlamente súčasné koaličné minstraničky? Ani no poslanecký klub by nevyšlo, to by nemali absolútnu šancu vládnuť, jedine, že by všetky zabicyklovali alebo zakolobežkovali
jedna z prvých a najdôležitejších úloh ministra hospodárstva, ktorú mu ukladá zákon ja mať rezervy plynu v zásobníkoch na tri mesiace. Ćo robil Sulík? Vlastne flákal sa, ako všetci ministri
pani prezidentka podpíše a nič nepodá na ústavný súd, lebo dcéra......
čo možno očakávať od amíkmi judášskymi dolármi plateného disidenta?
Amíci nám tu vybudujú svoje základne my im za to budeme z vďačnosti štopkať ponožky
neverím a práve preto podpíše
samostatne krajiny nie sú schopné existovať, silné sú len silné ekonomické spoločenstvá, ale s rovnakým spoločenským systémom. Preto vznikla RVHP ako silný ekonomický sebestačný celok , riadený kolektívnym vedením zúčastnených krajín , radou RHVP, ktorá mala sídlo vo Varšave.
a preto ak do blízkosti Krymu pripláva vojenské plavidlo USA alebo Ukrajiny, Ruské sily vyšlú ostrý signál, ktorý ak nebude cudzie plavidlo rešpektovať , bez milosti ho zlikvidujú.
Krym bol pre ruskú armádu zo strategického hľadiska niečo podobné ako Kurilské ostrovy. Tieto z vojenského strategického hľadiska Rusi nikdy nemôžu opustiť ako Amíci neopustia Okinawu. A práve preto je 90 % obyvateľov Krymu ruskej národnosti.
zdá sa, že je to všetko riadené svetovo tým istým riadičom, že tí istí, ktorí svetovo riadia plyn riadia svetovo aj omikron
ten plyn nám neustrihnú Rusi, ale Nemci a ak budeme chcieť plyn, budeme Nemcom zaň draho platiť
a čo ak prezidentka nepodpíše zmluvu a jej dcéra nebude v Amerike prestížnou modelkou?
Fico preto zmenil zákon, až ked´ DSSky investovali do gréckych dlhopisov 90 milionov z peňazí sporiteľov a peniaze nenávratne zmizli v čiernej diere
takto pomaly , ale isto budú prichádzať sporitelia II. piliera o svoje dôchodky a nakoniec skončia ako na Islande alebo v Čile, že majitelia DSSiek vyhlásia bankrota sporitelia majú smolu, nedostanú ani grajciar
Odporúčame