pánečku , ty by si s tým jarkom náramne porozumel. Ten rozum tá vysoká inteligencie, česť , charakter, to s a pozná na diaľku
pánečku , ty by si s tým jarkom náramne porozumel. Ten rozum tá vysoká inteligencie, česť , charakter, to s a pozná na diaľku
a najlepšie mi bolo v base, lebo som sedel s Havlom a to nám bachari museli kávu variť, vodiť nám kočky, televíziu sme mali v cele, takže sme mali pravidelnú stravu a sex
ja som bol prosim americký hokejista, vynašiel som očné kyavky a bojoval som v SNP, ale nie v tomto, ale v tom prvom, po boku Ľudovíta Štúra
Putin by sa mal prísť učiť od našej pani prezidentky ako sa obabráva s národom, ako sa národu pľuje do tvárea podobné excesy
domnievam sa, že s tým vyplácaním , teda s jeho evidenciou majú na NCZI bordel. Pán direktor NCZI máva obsiahle tlačovky o všetkom možnom, ale o tom, ktoré ročnlky práve vyplácajú, aby ľudia boli informovaní sa nezmieni ani slovíčkom
vie si niekto vôbec predstaviť a domyslieť do konca tú katastrofu, ak donutia Amíci Rusov sankciami uzatvoriť kohútiky na ropovody a plynovody na západ?
ešte si národ slovenský bude musieť za tie dva roky veľa bolestí, strasti a utrpenia pretrpieť
šák ich tiež aj očkovali
ak by tu tie atómové zbrane boli, Slovensko by nikdy nimi nedisponovalo, len by to tu bolo ako vnadidlo pre ruské rakety
Jarko je skutočne veľmi jednoduchý a to mu človek ešte lichotí. Skutočnosť je oveľa horšia
podľa slovenský zákonov aj 0,3 promile je opitý. Neviem síce koľko mala tá bánovská lekárka
pre pani prezidentku a ústavný súd neplatí, že čo nie je v ústave zakázané je dovolené. Nie je to na Slovensku pravda. V slovenskej ústave nie je zakázané referendum o predčasných voľbách
voliť sa má vždy to menšie zlo. Slováci si teraz zavolili to najväčšie zlo, aké kedy na Slovensku existovalo
aj v Česku budú Česi do roka do dňa volať po referende o predčasných voľbách
dávam autorovi ++++++++++++++++++++++++++++++, ale domnievam sa ,že je to osobná odchovankyňa Schvarzenberga, ním preškolená aj uvedená do funkcie predsedníčky strany a čo je švarcenbergovo, to nie je pre obyčajných ľudí
opäť jeden paškvil z dienle tejto neschopnej vlády
nevinných ľudí bez dôkazov zatvárajú, jediní svedkovia sú cvičení a preškolení kajúcníci. Amíkov nám sem na naše malé, rodné Slovensko idú nasáčkovať. sústavne porušujú ústavu a zákony a ľudské práva občanov.
Odporúčame