dávam autorovi ++++++++++++++++++++++++++++++, ale domnievam sa ,že je to osobná odchovankyňa Schvarzenberga, ním preškolená aj uvedená do funkcie predsedníčky strany a čo je švarcenbergovo, to nie je pre obyčajných ľudí
dávam autorovi ++++++++++++++++++++++++++++++, ale domnievam sa ,že je to osobná odchovankyňa Schvarzenberga, ním preškolená aj uvedená do funkcie predsedníčky strany a čo je švarcenbergovo, to nie je pre obyčajných ľudí
opäť jeden paškvil z dienle tejto neschopnej vlády
nevinných ľudí bez dôkazov zatvárajú, jediní svedkovia sú cvičení a preškolení kajúcníci. Amíkov nám sem na naše malé, rodné Slovensko idú nasáčkovať. sústavne porušujú ústavu a zákony a ľudské práva občanov.
a na tom Muráni zámok murovaný, ktože tým fašistom fašistovať a týrať národ zabráni?
a že vraj táto vláda je neschopná, opak je pravdou, je schopná všetkého
to idú predhodiť nejaké ohryzené kosti národu, aby sa zabudlo na zmluvu s Amíkmi
zrejme opäť preškolili nejakú rýchlu čatu nových kajúcnikov
ktovie koľko z ních budú musieť prepustiť , lebo nebolo dôkazov. lebo lipšici a čurilovci zatýkajú ako na bežiacom páse
baša babka s naším dedkom ľúbia chren......
čo bolo platné v roku 2013, v dnešnej dobe pri týchto fašipapalášoch už dávno neplatí
šák jednu milujeme a s druhou sexujeme, ta ňe?
ako vyplašený zajac v kríkoch
ak to bude u nás pokračovať takto ďalej, možno budú u nás aj voľby ako v Donbase. Opozičným údajne nedovolia kandidovať, lebo Mikas a jeho vyhlášky........, vstup do volebných miestnosti údajne umožnia len tým, ktorí preukážu,že budú voliť koaličných kandidátov, lebo ostatní budú kovidovo nebezpeční, lebo opäť mikasové vyhlášky budú mať nadústavnú platnosť a právnické učilište v Košiciach potvrdí, ako vždy, že keď tie mikasové vyhlášky sú pre dobro veci / teda dobro koalície/, že môžu platiť
aj pani prezidentka prekrýva Žiliinkom vlastizradu a podvod na vlastnom národe určitej skupiny ľudí, ktorá sa drží moci zubami nechtami, aj cez vraždu novinára
Fica odstavili Amíci cez Kuciaka a teraz prišiel ďalší demokratický činiteľ do Slovenského právneho poriadku, Žilinka, ktorý ctí a razí právo, právny štát, dodržiavanie ústavy a zákonov a medzi zástancami fascio štátneho zriadenia to zdvihlo vlnu nevôle
ak to bude u nás pokračovať takto ďalej, možno budú u nás voľby ako v Donbase. Opozičným údajne nedovolia kandidovať, lebo Mikas a jeho vyhlášky........, vstup do volebných miestnosti údajne umožnia len tým, ktorí preukážu,že budú voliť koaličných kandidátov, lebo ostatní budú kovidovo nebezpeční, lebo opäť mikasové vyhlášky budú mať nadústavnú platnosť a právnické učilište v Košiciach potvrdí, ako vždy, že keď tie mikosavé vyhalášky sú pre dobro veci / teda dobro koalície/, že môžu platiť
Odporúčame