kamarát po druhom očkovaní odpadol a museli ho zaviezť až do Bratislavy - zrazeniny krvi
kamarát po druhom očkovaní odpadol a museli ho zaviezť až do Bratislavy - zrazeniny krvi
o nerešpektovaní rozhodnutia ústavného súdu najvyšším súdom o prepustení nezákonne zadržiavaného Bodora všetky médiá "hrdinsky demokraticky mlčia". Pre toto musel vyletieť z najvyššieho súdu aj Harabín, lebo trestal sudcov, ktorí porušovali právo a zákon, čo sa ale nepáčilo pani ministerke Žitňanskej. To je korupcia na najvyššom súde ako vyšitá
o nerešpektovaní rozhodnutia ústavného súdu najvyšším súdom o prepustení nezákonne zadržiavaného Bodora všetky médiá "hrdinsky demokraticky mlčia". Pre toto musel vyletieť z najvyššieho súdu aj Harabín, lebo trestal sudcov, ktorí porušovali právo a zákon, čo sa ale nepáčilo pani ministerke Žitňanskej. To je korupcia na najvyššom súde ako vyšitá
o nerešpektovaní rozhodnutia ústavného súdu najvyšším súdom o prepustení nezákonne zadržiavaného Bodora všetky médiá "hrdinsky demokraticky mlčia". Pre toto musel vyletieť z najvyššieho súdu aj Harabín, lebo trestal sudcov, ktorí porušovali právo a zákon, čo sa ale nepáčilo pani ministerke Žitňanskej. To je korupcia na najvyššom súde ako vyšitá
o nerešpektovaní rozhodnutia ústavného súdu najvyšším súdom o prepustení nezákonne zadržiavaného Bodora všetky médiá "hrdinsky demokraticky mlčia". Pre toto musel vyletieť z najvyššieho súdu aj Harabín, lebo trestal sudcov, ktorí porušovali právo a zákon, čo sa ale nepáčilo pani ministerke Žitňanskej. To je korupcia na najvyššom súde ako vyšitá
o nerešpektovaní rozhodnutia ústavného súdu najvyšším súdom o prepustení nezákonne zadržiavaného Bodora všetky médiá "hrdinsky demokraticky mlčia". Pre toto musel vyletieť z najvyššieho súdu aj Harabín, lebo trestal sudcov, ktorí porušovali právo a zákon, čo sa ale nepáčilo pani ministerke Žitňanskej. To je korupcia na najvyššom súde ako vyšitá
o nerešpektovaní rozhodnutia ústavného súdu najvyšším súdom o prepustení nezákonne zadržiavaného Bodora všetky médiá "hrdinsky demokraticky mlčia". Pre toto musel vyletieť z najvyššieho súdu aj Harabín, lebo trestal sudcov, ktorí porušovali právo a zákon, čo sa ale nepáčilo pani ministerke Žitňanskej. To je korupcia na najvyššom súde ako vyšitá
o nerešpektovaní rozhodnutia ústavného súdu najvyšším súdom o prepustení nezákonne zadržiavaného Bodora všetky médiá "hrdinsky demokraticky mlčia". Pre toto musel vyletieť z najvyššieho súdu aj Harabín, lebo trestal sudcov, ktorí porušovali právo a zákon, čo sa ale nepáčilo pani ministerke Žitňanskej. To je korupcia na najvyššom súde ako vyšitá
o nerešpektovaní rozhodnutia ústavného súdu najvyšším súdom o prepustení nezákonne zadržiavaného Bodora všetky médiá "hrdinsky demokraticky mlčia". Pre toto musel vyletieť z najvyššieho súdu aj Harabín, lebo trestal sudcov, ktorí porušovali právo a zákon, čo sa ale nepáčilo pani ministerke Žitňanskej. To je korupcia na najvyššom súde ako vyšitá
už jednu podradnú zmluvu schválili za Dzurindu, ale toto je niečo z legislatívneho a obranného hľadiska nepredstaviteľné, aké to bude mať dôsledky pre Slovensko
už jednu podradnú zmluvu schválili za Dzurindu, ale toto je niečo z legislatívneho a obranného hľadiska nepredstaviteľné, aké to bude mať dôsledky pre Slovensko
nechcem autorovi protirečiť, veľmi krásne píše, ale je to skôr pre " krásnu kázeň" na svätú omšu. Ale ak výjdeme z chrámu božieho von, svet, najmä tento kapitalistický je pravý opak toho, o čom autor článku píše.
možno takto vyrastajú budúce kádre do vlády, ktoré potom už tú dohodu s Amíkmi určite podpíšu
potom sa prestane kradnúť a skutoční zlodeji pôjdu do basy, nie vykonštruovaní kajúcníkmi
správne si to vystihol uncle jednou vetou, politiku tejto vlády: Aby sa ľudia báli politikov, vtedy vláda dovládne
Kocúrkovo: podpíšeme zmluvu s Amíkmi a oni sa nám postarajú o to, že tu ten kovid bude celé štyri roky a Mikas bude menovaný do funkcie zdravotného nadústavného maršála
Odporúčame